גגון לחניה לרכב

גגון לחניה לרכב סוכך חנייה

השמש הישראלית הקופחת מאירה עכשיו במלוא עצמתה. בתקופה האחרונה אנו בעיצומם של חמסינים ושרב של עונת המעבר. הקיץ הישראלי הוא חם מאוד והמעברים מתוך בניין ממוזג אל המכונית יכול להיות מאוד לא נעים. רכב החונה תחת השמש ללא גגון לחניה לרכב הופך להיות כמו תנור חם ולוהט. שמש ישירה על כלי רכב מזיקה להם לאורך זמן. ניתן לתת לכך מענה טוב ויעיל באמצעות סוכך לרכב.

 

התקנת גגון לחניה לרכב

רכב החונה בחוץ במקום שאינו מקורה או מוצל, סופג וסופח אליו חום בטמפרטורה גבוהה מאוד. הטמפרטורה בתוך רכב החונה תחת שמש ישירה יכולה להגיע ל- 80 מעלות צלזיוס. אנו רואים כאשר אנו שוכחים חפץ ברכב, הוא מתעקם ומשנה את צורתו. קרני השמש הפוגעות ישירות בחלונות הרכב, גורמות נזק ישיר לכל מה שמונח על לוח המכוונים של הרכב. גם כאשר רוצים להיכנס לרכב, חשים באדי החום הלוהטים. סוכך לרכב פותר חלק ניכר מהבעיה כיוון שהוא מונע מקרני השמש לפגוע ברכב בצורה ישירה. טמפרטורת הרכב תהיה חמה בהתאם לטמפרטורה בחוץ, אך לא לוהטת ומסוכנת. ישנם מספר סוככים היכולים להיות מתאימים להתקנת גגון לחניה לרכב. בין אם מקום החניה גובל עם קיר מבנה ובין אם הוא מקום חניה במגרש חשוף, לסככות נועה יש מגוון פתרונות יצירתיים בכדי להגן על הרכב ועל המשתמש בו.

גגון לחניה לרכב של סככות נועה

סככות נועה מייצרת ומספקת מגוון גדול של סוככים לבית ולעסק. כחברה יצרנית, אנו יכולים להתאים את הסוככים שלנו לכל מטרה, בכל מידה וצבע בהתאם לבקשת הלקוח. בין המוצרים שלנו ניתן למצוא: סוככים חשמליים, סוככי זרועות, סוככי דופן, סגירות חורף ועוד. אנו מתמחים במתן פתרונות הצללה לכל צורך. גם קרוי חניות לרכבים ניתן לבצע עם הסוככים של סככות נועה. ישנם גגונים לחנייה פשוטים וישנם סוככים מיוחדים ומעוצבים. אנו נשמח לתת לכם מענה ולבצע עבורכם גגון לחניה לרכב, סוכך לחניה, סוכך לרכב, אשר יסייעו לכם לשמור על הרכב שלכם ויקלו על הכניסה שלכם אליו יום חם. 

נשמח לתת לכם הצעת מחיר: 1-700-550-488