הצללה למרפסת שמש

הצללה למרפסת שמש

אחד היתרונות הבולטים ביותר במגורים בבניין היא מרפסת השמש. מרפסת היא האזור הפרטי שלנו, המקום אליו אנחנו יוצאים כדי ליהנות מהאוויר הפתוח ועדיין להישאר בסביבה הטבעית שלנו, בבית. הצללה למרפסת שמש באמצעות סוככים באיכות גבוהה מאפשרים לכם ליהנות מהשהייה במרפסת בכל עונות השנה. סוכך למרפסת מגן עליכם מפני לכלוך, אשר מגיע מקומות גבוהות יותר ישירות אל המרפסת שלכם וכמו כן הסוכך מגן עליכם מפני קרנות השמש הקופחת בעונת הקיץ.

הצללה למרפסת שמש – יצירת סוכך בהתאמה אישית

במידה והחלטתם ליהנות מן היתרונות של סוככים למרפסת, חשוב מאוד שתיקחו מספר דברים בחשבון.

כל מרפסת היא שונה, המידות שונות והצורה היא שונה בכל בית, ולכן לפני רכישת הסוכך יש לבצע מדידה באופן מדויק של השטח על מנת לתכנן את הסוכך עבור המרפסת שלכם. המחיר משתנה בהתאם לשטח המרפסת ובהתאם לסוג הסוכך שבחרתם להתקין. ישנם מגוון סוככים למרפסת בשוק ולכל סוכך יש יתרונות וחסרונות, לא בהכרח הסוכך שיש אצל השכן יתאים לצרכים שלכם ולכן חשוב להתייעץ לפני כן יחד עם בעל מקצוע, שיקשיב לצרכים שלכם וידע להתאים עבורכם את הסוכך המתאים.

 

סוגי סוככים

קיימים עשרות סוגים של סוככים, שמהווים בתור הצללה למרפסת שמש. אנו נעניק לכם הסבר קצר על כמה סוככים מוכרים ואהובים בארץ:

סוככים קבועים: סוככים קבועים מיוצרים בהתאמה אישית לצורת המרפסת שלכם, כפי שאמרנו, הסוכך מותאם לשטח החלל שלכם. סוכך קבוע עשוי משלד, אשר עשוי מפלדה מגולוונת וצבועה, את הגוון אתם יכולים לבחור בהתאם לקו העיצובי של המרפסת שלכם. סוכך קבוע הוא מאוד איכותי, חזק ועמיד בפני גשמים ורוחות וכמובן מספק הצללה מהשמש הקופחת.

סוככי זרועות: סוככי זרועות מהווים פתרון הצללה מעולה בקיץ, כאשר השמש קופחת ובנוסף הם מתאימים מאוד לעסקים, הם שומרים על סחורות בקדמת העסק ומצלים את האזור. סך הכל סוככי זרועות הם נורא טובים, החיסרון העיקרי שלהם שבעונת החורף, הם לא עמידים לרוחות, אך גם לכך ישנו פתרון, חיישן רוח, שמזהה את הרוחות מתקרבות ובזמן שזה קורה מורה לזרועות להיסגר, אין כמו טכנולוגיה מתקדמת.