התקנת סוככים בקיץ

סוככים בקיץ, סוככים, סוכך למרפסת

השמש החזקה כבר מורגשת והיא לא תמיד טובה ונעימה לנו. במיוחד בעונה זאת הרבה מתעניינים בהתקנת סוככים בקיץ. סוככים לבית ולעסק הם הכרחיים כאשר רוצים ליהנות מהשטחים הלא מוצלים אשר עומדים לרשותנו. חברת סככות נועה מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנת סוככים לבית לעסק. כל סוכך הוא שונה ועונה על צורך אחר. אם גם אתם זקוקים לסוכך או לפתרונות הצללה, פנו אלינו ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי והצעה לגבי התקנת סוכך אצלכם בבית ובעסק.

סככה מתקפלת למרפסת סוכך למרפסת שמש

סוככים בקיץ מבית סככות נועה

היכולת של סככות נועה להתאים לכם את הסוכך הנכון והמתאים ביותר עבורכם היא תוצאה של ניסיון של שנים רבות בתחום התקנת סוככים. אנו ערים לעלייה משמעותית בדרישה להתקנת סוככים בקיץ. זו הסיבה שאנחנו ערוכים ומוכנים לעמוד בפניות הרבות אלינו בעונה זו ולמתן מענה מהיר. סוככים מיועדים לספק לכם הגנה מפני קרני השמש מחד וליהנות מהאוויר הפתוח מאידך. הנחת העבודה הזאת הובילה אותנו לעצב ולייצר מגוון רחב של סוככים על מנת שנוכל להציע לכם היצע גדול יותר ושירות טוב יותר. כל סוכך יכול להגיע בצבע שונה, עם או בלי כיתוב וניתן להדפיס עליו גם תמונה. כאשר חושבים על מיתוג עסקי, מבינים את היתרונות הגדולים של סוככי נועה ביצירת חזית לעסק. 

התקנת סוכך למרפסת בקיץ

ישנן לא מעט דירות שיש להן מרפסת שמש. מרפסות שמש הן פתרון מקסים לדירות בבניינים רבי קומות אשר מטבע הדברים אין להם גינה פרטית. במקרים רבים קיימת גינה משותפת לדיירי הבניין אך, מרפסת שמש מאפשרת לדיירים ליהנות מהאוויר הטוב בתוך הבית שלהם. קרני השמש דואגות לחמם אותנו אך יחד עם זאת הן גורמות גם לנזקים מידה רבה. ציוד הנשאר במרפסת מתחמם, דוהה ונהרס. שמש ישירה הקופחת על זגוגית חלון הבית מעלה באופן משמעותי את הטמפרטורה בבית. בעונת הקיץ הלוהטת והלחה במקומות מסוימים, טמפרטורה גבוהה בבית היא דבר שקשה מאוד להתמודד אתו. אנחנו בסככות נועה ממליצים על סוכך למרפסת כאמצעי הצללה יעיל ונוח. אחד מיתרונות הסוכך למרפסת הוא במניעת מגע של שמש ישירה על חלונות הבית.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו אלינו: 1-700-550-488