כל הסיבות שבעולם להתקנת סוככים

קיץ לוהט עם סככות נועה

למה כדאי סוכך בבית, סיבות

סוככים זמינים באין ספור צורות, תצורות, מידות ועיצובים. בסככות נועה, המתמחים בפתרונות הצללה, פרגולות וכמובן סוככים, מסבירים על כל הסיבות שבעולם להתקנת סוככים. לבחירתכם, מגוון רחב של דגמים, סוככים קבועים או ניידים, בעלי זרועות, עם או בלי מנועים, עם מסילות או בלעדיהם, בהתאמה אישית ובמגוון מידות רחב.

הצללה למטרה מסחרית

אם יש לכם עסק, אם יש לכם חלון ראווה יפה או חנות שפונה אל הרחוב, סוככים יעזרו לכם להשיג הצללה למטרה מסחרית. זה אולי נשמע קצת מעורפל, אז הנה ההסבר: כל עסק מסחרי, בית מסחר או חנות, רוצה למשוך את הלקוחות, המסוקרנים והמתעניינים. כאשר חלון הראווה או החנות מוצללים על ידי סוכך אחד או יותר, גם ביום שמשי הלקוחות נוטים לעצור ולהביט. לקוחות שנעמדים ליד חלון הראווה שלכם ביום קיץ חם, רבים מהם גם יכנסו פנימה. ללא סוכך, הלקוחות פשוט ימשיכו מהר בדרכם. מלבד זאת, ניתן להפוך את הסוכך לשלט פרסומת. מקובל להדפיס על הסוכך או לרקום עליו תמונות, לוגו מסחרי, טלפון עסקי, שם המותג שלכם וכדומה.

הצללה למטרת חיסכון

התקנה של סוככים בבית פרטי או בדירה, מעל החלון, במרפסת או בכל מקום אחר, מאפשרת לכם ליהנות פעמים. פעם אחת, הופכים את הבית ליותר מוצל. במקום שמש חזקה, מקבלים צל נעים. פעם שניה, חוסכים כסף רב. בזכות הצל, אפשר לפתוח את החלון וליהנות מהבריזה או להפעיל את המזגן בהפעלה חסכונית. וכשחוסכים במיזוג, חוסכים הרבה כסף.

ליהנות מהמרפסת המוצלת

יש לכם מרפסת שמש ואתם גאים בה? נהדר. כעת מומלץ להתקין סוכך גדול, עם זרועות או מסילות. סוכך איכותי מעל המרפסת שלכם מאפשר ליהנות מהצללה בקיץ החם. גם בימי שמש וגם בצהרים, אפשר ליהנות מהמרפסת. לארח, לשחק עם הילדים, לעשות על האש, כל מה שאתם אוהבים, רק בלי השמש שקופחת מעל הראש. חוץ מזה, עוד יתרונות על קצה המזלג: למשל סוככים שומרים על הבריאות – אתם וילדיכם לא נחשפים לשמש. ובנוסף, סוככים מסוימים יכולים לשמור על מכונית בחניה, מפני אבק, לשלשת ציפורים, עלים נושרים וקרינת השמש.

סגירת חורף