כל סוגי הסוככים שאתם חייבים להכיר

כל סוגי הסוככים שאתם חייבים להכיר

הסוכך מביא עימו שלל יתרונות. הוא מעניק צל ומוריד את הטמפרטורה, הוא יכול לכלול אמצעי פרסום ושיווק לעסקים, הוא יכול להפחית בהוצאות החשמל ולסייע בעיצוב אסתטי בבית או בעסק. מה הסוכך שלכם: נסביר בקצרה על כל סוגי הסוככים שאתם חייבים להכיר.

 

כל סוגי הסוככים שאתם חייבים להכיר סוכך עם שדרוג חשמלי

סוכך רגיל לא משנה את מיקומו ולא ניתן לקפלו, לפחות לא מבלי לבצע פעולה מעט מורכבת בעזרת מנואלה או מנגנון אחר. שונה מכך הסוג החשמלי, סוככים חשמליים מופעלים על ידי מנוע. בלחיצה אחת פשוטה ולפעמים אפילו באמצעות שלט רחוק, ניתן לפתוח או לסגור את אמצעי ההצללה החדיש הזה.

כל סוגי הסוככים שאתם חייבים להכיר סוככים לחלון

הסוג החלוני של משפחת הסוככים הינו קטן בגודלו אך השפעתו משמעותית ביותר. הוא מעניק צל בחלונות בכיוונים שבהם השמש מקרינה בזווית לא נעימה, כגון מצד מזרח של המבנה. בזכותו, לא נכנסת הביתה שמש ישירה בשעות החמות והרבה יותר נעים אפילו בלי להדליק אמצעי קירור. מתאים להתקנה בכל חדר רצוי, חדרי ילדים, חדרי הורים, פינות עבודה וכדומה. ניתן להתקין דגם מוגדל לצורך הצללה על חלונות ארוכים.

סוככי מרפסת

מרפסות הפכו לתחליף נהדר לגינה פרטית, לאנשים שמתגוררים בבנייני מגורים. אך קשה ליהנות באמת מישיבה במרפסת או אירוח, כאשר השמש קופחת. על מנת ליהנות מהמרפסת בכל שעה, ניתן להתקין סוכך למרפסת או סככה גדולה, לכיסוי כל המרפסת או חלקה.

סוככי חניות

לבעלי חניות לא מקורות, הלכלוך האין סופי בצורת אבק, לשלשת, עלים נשירים, מביא תסכול רב. השמש החמה עלולה להזיק לצבע, אך קיים פתרון פשוט ומתבקש. סוככים לחניות קלים להתקנה ושומרים על הרכב מפני פגעי הזמן, השמש, הרוח והגשם. ניתן לבחור דגם מקובע או דגם מתקפל, על פי הרצוי.

סוככי זרועות ומסילות

סוכך הזרועות זהו סוג מוגדל של אמצעי הצללה, בעל יציבות, הבד יושב על זרועות פטנט שחובקות אותו היטב. סוג מתוחכם יותר הינו הזה המולבש על גבי מסילות. פרופיל חזק מאלומיניום המותאם למסילה מאפשר פריסה של הסוכך לפי הצורך. פתרון מסוג זה מתאים גם לגג, הצללה על בריכה, מרפסת גדולה או גינה.