מרפסת שאפשר לשבת בה כל השנה

סוכך נופל

בית עם מרפסת שווה הרבה יותר גם מבחינה כספית וגם מהבחינה שהוא פשוט נעים ונוח הרבה יותר. מרפסת היא נכס משמעותי שעם קצת השקעה וטיפוח יכולה להיות גם אחד החלקים האהובים בבית. רבים נוטים לחשוב כי ישיבה במרפסת אפשרית רק בימי הקיץ והאביב, אולם למעשה מדובר בטעות גמורה. באמצעות סוכך למרפסת תוכלו לשבת בה לאורך כל השנה, ואפילו בימים גשומים במיוחד. הסוכך יגן עליכם מהשמש הקופחת ומהגשם השוטף ויהפוך את המרפסת שלכם לאטרקטיבית כל השנה. חברת סככות נועה מייצרת סוכך למרפסת איכותי שיגן על המרפסת שלכם וישדרג אותה בצורה משמעותית.

סוכך למרפסת שמש

כשמחפשים קירוי למרפסת שנמצאת רוב שעות היום בשמש, יש לבחור בסוכך שיהיה עמיד מספיק בחום השמש ושייתן צל ראוי ואיכותי. סוכך למרפסת של חברת סככות נועה הוא בדיוק הסכך שמתאים למשימה המאתגרת הזו. אנו מייצרים סוככים עמידים במיוחד בשלל דגמים וסוגים , כך שניתן להתאימם לכל מרפסת שקיימת. ניתן לבחור בסוכך מרקיזה, שהוא סוכך מיוחד שמתאים למרפסות עם פתח קטן יחסית והוא מוצלח ביותר למטרות חיפוי והצללה.

סוכך למרפסת עמיד בפני מים

אנחנו בחברת סככות נועה מבינים שהמרפסת היא חלק חשוב במיוחד במשך כל השנה. בדיוק בגלל זה יצרנו מגוון רחב של סוככים אטומים ועמידים בפני מים. זה אומר שתוכלו לשבת במרפסת, אפילו בזמן הגשם, מבלי שתירטבו… הפתרון הזה אמור גם לשמור על המרפסת שלכם נקייה ויבשה וגם לאפשר לכם ליהנות ממנה כל השנה. בנוסף לסוככים עמידים בפני מים, תוכלו למצוא אצלנו את כל פתרונות ההצללה המתקדמים והחדשניים ביותר.

חיפוי וקירוי למרפסות בבניין דירות

גם למרפסות הנמצאות בבנייני דירות יש אפשרויות חיפוי וקירוי רבות. אחת מהאפשרויות הנפוצות היא סוכך דופן. מדובר בסוכך עמיד ואטום במיוחד שמאפשר סגירה מרבית של המרפסת והפיכתה לכמעט חדר נוסף בבית. סוככי הדופן שלנו בסככות נועה מתאימים גם ללקוחות פרטיים וגם לבתי עסק והם מיוצרים באיכות גבוהה ומחומרים עמידים במיוחד. ניתן לבחור בין מנגנון חשמלי או ידני לסוכך. המנגנון החשמלי מאפשר פתיחה וסגירה קלות ונוחות וגם המנגנון הידני עובד בצורה יעילה.
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.