מרקיזה למרפסת שמש

מרקיזה עם חלק קבוע

סוככי מרקיזה, למי שלא יודע, הם סוככים מתקדמים במיוחד שמתאימים בדיוק למרפסות שמש בכל הגדלים. הם מורכבים משלד אלומיניום (בדרך כלל) ומכיסוי שמשונית או דרלן. הייחודיות של סוככים אלו, בניגוד לאחרים, היא שהם מתאימים לכל עונות השנה ואין צורך להסיר אותם לקראת החורף. כמובן שהנאמר לעיל מתייחס אך ורק לסוככים המיוצרים באיכות גבוהה ומחומרי הגלם הטובים ביותר. מרקיזה למרפסת שמש צריכה להיות כזו שתצל על שטח המרפסת ותאפשר לשבת בה בנעימים גם בימים הלוהטים ביותר. אנחנו בחברת "סככות נועה" משווקים ומתקינים מרקיזות מכל הסוגים באיכות הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על התאמה מושלמת בין סוג סוכך המרקיזה לבין אופי המרפסת כדי שהוא ישמש אתכם בצורה הטובה ביותר.

יתרונות מרקיזה למרפסת שמש

חושבים על התקנת מרקיזה למרפסת שמש שלכם ? קודם כל תדעו שמדובר בפתרון ראוי שבהחלט עשוי להפוך את המרפסת שלכם לחלק הכי מפנק בבית. לסוככי המרקיזה ישנם יתרונות רבים כאשר הבולט שבהם הוא העמידות הגבוהה של הסוכך והעובדה שהוא יכול להיות בשימוש לאורך כל השנה. אם בוחרים במרקיזה עם כיסוי שמשונית, בהחלט ניתן להשאיר אותה גם בימי החורף הגשומים. יתרון נוסף מתבטא בכך שסוכך מרקיזה למרפסת שמש מתאים גם למרפסות בעל מפתח קטן במיוחד וניתן להתקין אותו ללא חשש שהוא יחסום את כל השטח. כמו כן מדובר בסוכך בעל עמידות גבוהה שנותן צל גדול ונעים ומגן על היושבים במרפסת מפני השמש הקופחת.

מרקיזה חשמלית למרפסת

בחברת "סככות נועה" מחכים לכם מגוון עצום של סוככים ופתרונות הצללה שהולכים להפוך את המרפסות שלכם למפנקות במיוחד. בין מגוון הדגמים שלנו תמצאו סוכך מרקיזה חשמלי. מדובר בסוכך מתקדם במיוחד בעל מנוע חשמלי שהופך את הסגירה והפתיחה של הסוכך לקלה במיוחד. בלחיצת כפתור בלבד. בנוסף , תמצאו אצלנו מגוון סגירות חורף מתקדמות ואיכותיות שמהוות פתרון לישיבה בחוץ גם בחורף.

מרקיזה למרפסת מחיר

מחירם של סוככי מרקיזה למרפסת שמש אינו אחיד והוא תלוי כמובן בגודל הסוכך, בסוג ובאיכות שלו. אנו ממליצים להשקיע בסוכך איכותי שמיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר כדי שהוא ישמש אתכם למשך שנים רבות וארוכות. ניתן לבחור מרקיזה עם חלק קבוע שהוא סוכך אמין ועמיד במיוחד. סוכך מרקיזה אינו דבר שמחליפים בכל שנה ולכן מומלץ לרכוש אותו מחברה אמינה ובעלת ניסיון בשיווק ובהתקנת סוככים.