מרקיזה עם חלק קבוע


מרקיזה עם חלק קבוע

חברת סככות נועה משווקת ומתקינה סוככי מרקיזה עם חלק קבוע. מדובר למעשה בסוכך מרקיזה רגיל שעליו מותקנת תוספת קבועה בצדדים. סוכך מרקיזה עם חלק קבוע עשוי מפלדלת אל חלד וניתן לצביעה בכל צבע לפי בחירתכם. האפשרות לבחירת הצבע מאפשרת לכם ליצור מרקיזה מעוצבת שאינה פוגמת במראה המרפסת או החלל אותו תרצו לקרות.  אנחנו בסככות נועה מקפידים בראש ובראשונה על איכות החומרים מהם אנחנו מייצרים את הסוככים. הסוככים שלנו נועדו לשרת אתכם למשך שנים רבות ובתנאי מזג אוויר שונים, ובדיוק בגלל זה הם מיוצרים מהחומרים עמידים וחזקים. כפי שכבר ציינו, בידכם מונחת הבחירה כיצד לצבוע ולמתג את סוכך המרקיזה שתבחרו. אם מדובר למשל על סוכך שישמש את בית העסק שלכם ,תוכלו להדפיס עליו לוגו או מיתוג וכך ליצור פרסום נוסף. מעבר להוספת החלק הקבוע המרקיזה זהה למרקיזה רגילה, היא בעלת שלד חזק ועמיד ועשויה משילוב של פרופיל אל חלד עם בד דרלון או שמשונית הידועים כחזקים ועמידים במיוחד.

סככות נועה פועלים כבר שנים רבות בתחום פתרונות הקירוי וההצללה ובין מגוון המוצרים שלנו תוכלו למצוא סוככים קבועים , סגירות שונות לחורף ולקיץ, ועוד שפע של פתרונות לשימושכם ולנוחיותכם. 

 מרקיזות עם חלק קבוע ניתנות למיתוג ומתאימות לבתים פרטיים ולבתי עסק כאחד.

הצללה למרפסות שמש 

סוכך מרקיזה עם חלק קבוע מתאים במיוחד להתקנה במבנים ובמרפסות בעלי מבנה מסובך או מאתגר יותר. ניתן לשנות ולעצב אותם בהתאם למבנה וכך להעניק פיתרון הצללה ראוי גם במקומות בהם חשבתם שהדבר אינו אפשרי. בסככות נועה אנחנו מאמינים בהתאמת הסוכך לצורכי הלקוח ולכן תוכלו לבחור האם לשלב בחלק הקבוע חלון או דווקא לאטום אותו לגמרי. הבחירה היא לחלוטין בידכם והיא צריכה להיות מותאמת לרצונותיכם ולהעדפותיכם. בנוסף לסוכך מרקיזה עם חלק קבוע, תוכלו לשקול התקנת סוככי דופן בבית המגורים או בבית העסק שלכם. לכל מבנה מתאים סוג אחר של סוכך, ומה שחשוב הוא לבחור במקום אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום. 
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

     

    מחפשים מרקיזה עם חלק קבוע? התקשרו עכשיו לחברת סככות נועה ונציג מטעמנו יגיע אליכם ללא עלות, יתאים לכם סוכך מרקיזה מתאים עם חלק קבוע ויתן לכם הצעת מחיר במקום – התקשרו עכשיו – 1-700-550-488