מרקיזולטה שתציל ותצל לכם את המרפסת

מרקיזולטה

יש לכם מרפסת אך היא כמעט ולא באה לשימוש? השמש הקופחת שם בקיץ, והגשם שניתך שם בחורף מותירים את הדלת שלה סגורה במשך רוב חודשי השנה. לא חבל? הזמינו מרקיזולטה, ותתחילו לראות עולם…

בעת רכישת הדירה אנחנו לא תמיד שמים לב לבעייתיות של המרפסת. ישנם מרפסות שכמעט ולא ניתן ליהנות מהן בגלל המיקום הבעייתי שלהם מבחינת כיווני השמש. מרפסת הממוקמת בדרום תהיה שטופת שמש ואולי אפילו מוכת שמש עד שבימי הקיץ לא תוציאו לשם את האף פן תשתזף יתר על המידה… אותה המרפסת גם לא תהיה שימושית כל כך בימות החורף בגלל היעדר הקירוי במקום. אז מה עושים כדי שבכל זאת נפיק תועלת מהמרפסת? מתקינים מרקיזולטה.

סוככי מרקיזה – מרקיזולטה – נעים להכיר!

סוככי המרקיזה אינם נחשבים כמוצר חדש, אך הם הוכיחו את עצמם לאורך השנים כסוככים מעולים ועל כך הם ראויים לציון. מדובר בסוכך מעוגל המסוגל לספק פתרון הצללה מעולה לפתחים שונים, גם עבור חלונות וגם למרפסות, ניתן לעשות בו שימוש רב הן כהגנה  מושלמת מפני קרני השמש והן כהגנה מפני הגשם. כיום אפשר גם להתקין מרקיזות חשמליות בנוסף לאפשרות הישנה של מרקיזה ידנית. ישנו גם חידוש בתחום של המרקיזה מדובר במרקיזה שהיא איננה מעוגלת – שמה בישראל – 'מרקיזולטה' – מדובר בסוכך שטוח שנראה כמו וילון חיצוני שיש לו זווית והוא מתגלגל לתוך מתקן העשוי אלומיניום. סוכך מן הסוג הזה מאפשר הגנה טובה מפני חדירת קרני השמש.

סוככים קונים אצל המומחים

לא בכל מקום המציע לכם סככות או מרקיזות תוכלו לרכוש לכם את מבוקשכם. כדי לקבל את הסוכך המושלם שאכן יעניק לכם את ההגנה המושלמת, עליכם לבחור במקום בו מציעים לכם מרקיזולטה או כל סוכך אחר המיוצר מחומרים באיכות מעולה בלבד עם שימוש בטכניקות הטובות ביותר שקיימות היום בשוק.

אצלנו תוכלו למצוא מרקיזולטה שתענה על הצרכים המדויקים שלכם (וגם של המרפסת) ואתם תקבלו מרפסת חדשה.

אז צרו קשר ונשמח להציל וגם להצל לכם את המרפסת ואתם – תתחילו סוף סוף לראות עולם, סככות נועה 1-700-550-488
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.