מרקיזות למרפסת

מרקיזות למרפסת

מרקיזה למרפסת תעניק הצללה מושלמת ונעימה למרפסת הבית או בית העסק שלך.

מרקיזות למרפסת הינן הפיתרון הטוב ביותר עבור המרפסת שלך. המרקיזה תעניק למרפסת הצללה, קרירות, אך גם תאפשר לאור השמש להכנס ולהעניק אור נעים.

לסוכך המרקיזה סגירה עגולה, שמתאימה הן לבתי עסק והן לבתים פרטיים, כאשר השלד של סוכך המרקיזה עשוי מאלומיניום חזק כך שהמרקיזה הינה איתנה בכל סוגי מזג האוויר האפשריים, בין אם מדובר ברוחות חזקות או בין אם מדובר בשמש יוקדת במיוחד.

מרקיזות למרפסת יכולות להתאים הן למרפסות קטנות במיוחד, והן למרפסות גדולות יותר.

סוככי המרקיזה יכולים להיות מותקנים עם חלק קבוע, כאשר המשמעות היא סוכך בעל דפנות בצדדים, מה שיעניק הצללה איכותית יותר. החלק הקבוע עשוי מפלדת אל חלד, כאשר מדובר בחלק איכותי ביותר אותו ניתן לצבוע במידת הרצון והצורך.     

כמו כן, מרקיזה למרפסת מעניקה לבית הגנה מפני כניסת מי גשמים, שכן הוא יכסה באופן כמעט מלא את המרפסת.

סוכך המרקיזה מתאים במיוחד להתקנה במבנים ובמרפסות בעלי מבנים בעייתים, שכן סכך מסוג זה ניתן לשנות ולעצב בהתאם לצורת המרפסת. כמו כן קיימת האפשרות העיצובית לפתוח בסוכך המרקיזה חלון בצד, על מנת לאפשר כניסה נוספת של אוויר, כמו גם כניסת אור שמש.

סוככים מסוג זה ניתן למצוא בבתי עסק קטנים, כמו פיצוציות למניהן, מינימרקטים, או דוכני פלאפל או כל מזון מהיר הנמצא בדוכן קטן ומעוניין בהצללה איכותית עבור לקוחותיו. אנו בסככות נועה מספקים עבור לקוחותינו מרקיזות איכותיות לכל בית ועסק בישראל. לקבלת הצעת מחיר חייגו 1700550488

את סוכך המרקיזה ניתן להזמין בהזמנה אישית, בעיצוב הנחוץ ובצבעים הרצויים, כאשר אנשי מקצוע בעלי וותק רב יגיעו לבצע את ההתקנה.

כמו כל סוג של סוכך, גם מרקיזה יכולה להיות ממותגת במידת הצורך, וניתן להדפיס עליה את שם בית העסק, הלוגו וכן הטלפון, כך שבנוסף להצללה, המרקיזה תעניק גם אפשרות לפרסום בית העסק שלכם.

כפי שניתן להבין, לסוכך המרקיזה יתרונות רבים ומגוונים, כאשר התועלת שלו הן עבור בית עם מרפסת, בית פרטי או בית עסק- הם גדולים ומועילים.