מתי הזמן להתקין סוככים חשמליים


מתי הזמן להתקין סוככים חשמליים                 

סוכך בלי מנוע אפשר לשדרג בקלות, על ידי מנוע. הפעלה של סוככים חשמליים נעשית בצורה כי פשוטה שיש – על ידי לחיצת כפתור או באמצעות שלט. הסוככים הללו מספקים צל נעים, מרחיקים את חום השמש וחלקם טובים מאוד גם כמחסה מפני גשם. הטיפים הבאים יעזרו לכם להבין, האם זה הזמן הנכון להתקין סוככים חשמליים, חדשים, טובים ויעילים יותר.

רוצים לחסוך לקראת הקיץ

סוככים יכולים לסייע מאוד בחיסכון בצריכת החשמל. אם מתקינים את הסוכך מעל חלון או כך שיוטל צל על המרפסת, אפשר להנמיך את עוצמת המזגן. לעיתים אף ניתן לוותר לחלוטין על הפעלת מזגן או מאוור חשמלי בחדר סמוך. אם הקיץ נראה באופק, זה הזמן להיערך לכך ולחסוך. להתקנה  של סוכך חשמלי מעל חלון הדירה, במרפסת או בכל מקום אחר (מבנה פרטי או עסקי), היערכו לקיץ וחסכו המון.

מתקדמים באיכות החיים

אם מותקן אצלכם סוכך ידני ואתם מרגישים שנמאס לכם לקפל או לפרוס אותו בצורה ידנית, אל תוותרו על השימוש בו. עברו להתקנת סוכך חשמלי או שדרגו את הישן, על ידי התקנת מנוע. אגב, לא חייבים לחכות לשם כך דווקא לקיץ. אם אתם רוצים שההתקנה תבצע מהר מאוד, יש יתרון להתקנה של סוככים חשמליים אפילו בחורף, כשהמתקינים יותר זמינים.

פותחים עסק? הסוכך המושלם לחלון הראווה

חלון ראווה מוצלח יכול למשוך קהל רב לבית העסק שלכם. אבל אם חלון הראווה מוצף שמש בקיץ או גשם בחורף, הלקוחות לא יעצרו אצלכם. אם אתם פותחים עסק ושוקדים על קבלת רישיון העסק, זה הזמן להיערך גם בהצללה. הזמינו סוכך חשמלי שתוכלו לפתוח או לקפל לפי הצורך, בלי להתאמץ עם סיבוב של ידית בכל בוקר וערב.

משפצים? זה הזמן לסוכך חדש

מחדשים את הבית, משפצים או בונים? אל תסתפקו בחידוש חלונות או החלפת דלתות. אם אתם צובעים, מטייחים או בונים, שדרגו גם את הפתחים עם סוככים חשמליים יפים ואסתטיים. סוככים מסוימים מותאמים להתקנה מעל חלון ואחרים יתאימו לצרכי הצללה ונוי, מעל לשער כניסה או דלת בבית פרטי או בית העסק.