סגירת חורף מתקפלת – הפתרון המושלם לימים גשומים

סוכך למרפסת נגד גשם

בעל עסק, חושש מימות החורף הגשומים שמשאירים לקוחות רבים להתכרבל תחת הפוך ולצפות באיזה סרט טוב במקום לצאת לרחובה של עיר וליהנות ממה שיש לבתי העסק השונים להציע בתחומים השונים? עם הסככות של חברת נועה אין לך ממה לחשוש. אנו נמצא לך פתרון מעולה גם לימות הגשומים והחורפיים ביותר.

למי מיועדת סגירת חורף מתקפלת?

סגירת חורף מתקפלת לעסק

חברת סככות נועה משווקת ומתקינה סגירת חורף מתקפלת המורכבת מסוכך קבוע המותקן כפתרון הצללה לבתי עסק או לבתים פרטיים. החידוש בסגירת חורף מתקפלת הוא שעל הסוכך הקבוע מותקן חלק קבוע קרוי בצדדים. כך נוצר מעין שטח מקורה מכל צדיו שמהווה המשך של בית העסק. כלומר, סגירת חורף מתקפלת תגדיל לכם את בית העסק ותאפשר לכם להרחיב את פעילות העסק ללא הוצאות מיוחדות גם בימות החורף בהם לא ניתן לשבת מחוץ לעסק כמו בימות הקיץ, האביב והסתיו.

גם בתים פרטיים יכולים ליהנות מסגירת חורף מתקפלת שיכולה להיות ככיסוי לפרגולה בימות החורף הגשומים , כך ניתן להמשיך ליהנות מהגינה או מהמרפסת הביתית גם בימות החורף, ניתן גם להמשיך להשתמש בשטח הזה גם לצרכים טכניים כמו תליית כביסה .

 

 

 ממה עשויה סגירת חורף?

סגירת חורף מורכבת ממסילות אלומיניום אל חלד שמונעות התפתחות של קורוזיה או חלודה על מוטות האלומיניום שכן הם חשופים לקור ולרטיבות מתמדת בימות החורף. הסוכך עולה ויורד בתוך המסילה כדי לאפשר עלייה וירידה של הסוכך ופתיחה ואיטום מרבי , תלוי במזג האוויר. הימות החורף בהם מזג האוויר נעים למדי ניתן לאטום באופן חלקי את הסוכך ואילו בימים גשומים מאוד בהם ישנן רוחות ורטיבות רבה ניתן לאטום באופן הרמטי את הסגירה.

סגירת חורף לעסקים

כאמור עסקים מרוויחים עוד לקוחות ופעילות רגילה פחות או יותר גם בימות הגשמים. כמו כן, בסככות נועה תוכלו אף להשתמש בסגירת החורף ובסוכך הקבוע לשם מיתוג ופרסום של העסק. תוכלו לבחרו לוגו פרסומי או סלוגן לעסק שלכם ולהדפיסו על דפנות הסגירה, כך תשיגו במוצר אחד גם מיתוג ופרסום לעסק וגם הגנה בימות החורף.

 

לייעוץ מאחד המומחים שלנו חייגו עכשיו 1-700-550-488
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.