סגירת חורף


סוכך קבוע בשילוב סגירת חורף - סככות נועה

סגירת חורף של חברת סככות נועה

חברת סככות נועה משווקת ומתקינה סגירות חורף לבתי עסק ולבתים פרטיים. סגירת חורף של חברת סככות נועה מורכבת מסוכך קבוע בשילוב עם חלק קבוע וקרוי בצדדים. סגירות חורף מתאימות לכיסוי שטחים גדולים, להרחבת שטח הפעילות של בית העסק בימים קרים וגשומים, לכיסוי פרגולה בגינה או במרפסת לימות החורף ומציעה פתרון טוב ועמיד לתנאי מזג האוויר החורפיים. סגירות חורף מורכבות ממסילות אלומיניום עם סוכך שעולה ויורד בתוך המסילה לסגירה ופתיחה בקלות ובמהירות ולאיטום מרבי.

סגירות חורף לעסקים

בעלי עסק? רכישת סגירת חורף לעסק שלך מבטיחה לך שמירה על שגרת העבודה גם בימות החורף הקרים כאשר יש המון גשם בחוץ וקר מאוד.
עם סגירות חורף של חברת סככות נועה תוכלו להגדיל את שטח העסק שלך ולהמשיך לעבוד כרגיל גם בימים גשומים מאוד עם רוחות חזקות וקור. את סגירות החורף של חברת סככות נועה ניתן למתג ולעצב, מה שמבטיח לכם סגירה מעוצבת בצבעי העסק, לוגו ומיתוג מושלם בהתאמה אישית.
מעבר לכך סגירת חורף של סככות נועה מבטיחה לכם סגירת חורף חזקה במיוחד ואיכותית כזו שתספק לכם הגנה מושלמת גם בימים הקשים של החורף וכמובן כזו שתחזיק לכם המון שנים.

חברתנו מספקת שלל פתרונות הצללה וקירוי ללקוחות פרטיים ולעסקים וביניהם סוככים קבועים, סוככי זרועות, מרקיזות, חניות מקורות ועוד.

סככות נועה מבצעים סגירות חורף למגוון רחב של עסקים, המתקינים שלנו מבצעים סגירת חורף בצורה קפדנית ומדוייקת כזו שתבטיח לכם קירוי חורף מושלם ללא נזילות מיותרות. 
החומרים של סוכך קבוע מבית סככות נועה הם חומרים עמידים וחזקים במיוחד שמחזיקים שנים רבות בחורף וגם בקיץ החם שהשמש יוקדת.

מחפשים סגירות חורף ? התקשרו עכשיו לחברת סככות נועה ונציג מטעמנו יגיע אליכם ללא עלות, יתאים לכם סוכך לחורף מושלם ויתן לכם הצעת מחיר במקום – התקשרו עכשיו – 1-700-550-488