סוכך כניסה לבית

סוכך כניסה לבית

בעלי בתים פרטיים משקיעים לא מעט תכנון ומחשבה בשביל המוביל לכניסה לבית. הריצוף המיוחד, הערוגות בצידי השביל והעציצים מובילים עד לדלת הכניסה. הכניסה לבית מוסיפה המון חן לחצר הקדמית ולקבלת הפנים. אנחנו בסככות נועה – סוככים לבית ולעסק, מציעים מגוון גדול של סוככים ומרקיזות, סוכך כניסה לבית, סוככי כניסה לעסקים וסוככי כניסה למוסדות שונים כגון בתי כנסת, ספריות ציבוריות וכדומה. סוככי כניסה לבית מוסיפים לא רק יופי ועיצוב לחזית המבנה אלה גם מספקים הגנה מפני הגשם בימי החורף והגנה מפני השמש הקופחת בימי הקיץ. השמש הישראלית ידועה בחוזק שלה והיא גורמת ללא מעט נזקים לדלתות הכניסה. סוכך כניסה לבית מונע את נזקי מזג האוויר ושומר על דלת הכניסה לאורך שנים.

סוכך קבוע - סככות נועה

סוכך כניסה לבית להגנה מפני גשם

היציאה מהבית בימי גשם מלווה תמיד בחשש כי ברגע בו נפתח את הדלת, ממטרים של גשם ירטיבו אותנו. כאשר קר וגשום בחוץ, היציאה מהבית הופכת למסורבלת יותר. אנו עטופים במעילים, צעיפים, כובעים וכפפות. לרוב לוקחים עמנו תיקים ומטרייה. אנו מגנים על עצמינו ודואגים שלא להירטב ואז פותחים את הדלת הכניסה ומבול של גשם יורד עלינו. דלתות בתים פרטיים ללא גגון או סוכך חשופות למים היורדים ישירות מלמעלה. בהיעדר הגנה, אנו עלולים להירטב בעצמנו והמים עלולים להיכנס לתוך הבית דרך דלת הכניסה. סוכך כניסה לבית מהווה פתרון נהדר לבעיה זו.  כמו סוכך למרפסת שמש המגן על המרפסת מחדירת מים, לכלוך ואבק כך גם סוכך זה מהווה ההגנה על הכניסה לבית מפני מים. סוכך כניסה לבית מאפשר לנו להתארגן לקראת יציאה לרחוב, שומר על דלת הכניסה ומונע ממים לחדור את סף הדלת ולהיכנס פנימה לתוך הבית.

שדרוג הכניסה לבית עם סככות נועה

היום, ישנם מגוון פתרונות מעניינים ועיצובים מדהימים לסוככים לכניסה לבית, אשר נותנים מענה גם לבעיית נזילת מים ישירה וגם לנראות מעניינת לחזית הבית כגון סוכך חלון. היתרונות לסוכך הם ברורים הן בהגנה מפני גשם והן בהגנה על דלת הכניסה מפני קרני שמש ישירה המזיקה לדלתות הכניסה. יתרון נוסף הוא שכל אחד יכול לעצב את חזית הבית באמצעות סוכך כניסה לבית. ניתן לבחור צורות שונות כגון מלבן או חצי כדור, ניתן לבחור צבעים וניתן לעצב את סף הסוכך. עיצוב סוכך כניסה לבית בהתאמה אישית משדרג באופן ניכר את הכניסה לבית.

נשמח לייעץ ולתת לכם שירות בעיצוב אישי לסוככים לכניסה לבית או לעסק 1-700-550-488
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.