סוכך לקירוי הרכב והחנייה


כולנו מודעים לבעייתיות הרבה של רכב העומד בחוץ חשוף. השמש הקופחת שבקיץ גורמת לצבע לדהות, הצמיגים עלולים להתייבש בטרם עת וכל נסיעה בקיץ מחייבת שימוש רב ויקר במזגן רק כדי לקרר את הרכב הלוהט. בחורף אורך זמן רב עד שהרכב מתחמם, הרבה דלק מתבזבז והדבר משפיע על ירידת הערך של המכונית.

סוכך לרכב ולחנייה

סוכך לרכב ולחנייה

סוכך לרכב כדי להגן על הרכב

במציאות הישראלית של היום, קשה עד בלתי אפשרי להסתדר בלי רכב. ישנם אזורים בארץ שהתחבורה הציבורית כלל לא מגיעה לשם והרכב הינו מוצר חובה ממש. לבני המזל יש גם את החנייה הצמודה לבית או החניה התת קרקעית אך לרובנו אין חנייה כזו אם לא נבנה אותה בעצמנו. המכונית העומדת בחוץ חשופה לפגעי הקיץ כמו לפגעי החורף וניזוקה קשות בעקבות כך. הפתרון הוא כמובן להתקין סוכך לרכב. פתרון שאולי יעלה כסף אך התמורה משתלמת בהחלט.

סוכך לרכב – כל הסוגים האפשריים

סוכך קבוע – ישנן כמה אפשרויות להתקין סוכך לרכב. יש את הסוכך הקבוע, סוכך כזה עשוי לדרוש רישיון עירוני. מדובר בסוכך בנוי בדומה לפרגולה עם עמודים המעוגנים בקרקע. התקרה של הסוככים הללו תהיה בנויה בדרך כלל משלד מתכת או מקורות עץ או רעפים, לוחות אסבסט גליים, פח גלי, לוחות פי. וי. סי. וכדומה. הסוככים הללו חזקים ויציבים ועומדים איתן בכל מזג אוויר.

סוכך נייד מתקפל – אם לא רוצים להשקיע בסוכך קבוע בגלל סיבות שונות כמו חוסר מקום או רצון לנייד את הסככה ממקום למקום על פי הצורך ניתן לבחור בסוכך המתקפל. מדובר בסוכך הבנוי על שלדה מתקפלת ממתכת עם יריעת בד עמידה הפרושה מעליה. את הסוככים הללו ניתן לפתוח בכל מקום ולפרק אותה בקלות וההתקנה לא דורשת רישיון.

סוכך זרועות – סככות אלו מופעלות ידנית או בדרך חשמלית. הם מותקנים על קיר הבניין ונפרסים מעל המכונית. סוככים אלו לא מספקים את ההגנה המלאה מפני הגשם אך הם מספקים הצללה טובה מפני השמש.
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    לסיכום

    לא משנה באיזה סוכך תבחרו, זכרו תמיד ההשקעה בסוכך היא לא כל כך גדולה וההשפעה הטובה שיש לה על כלי הרכב היא משמעותית ביותר. לפרטים נוספים לחצו כאן