סוכך לשמירה על הרכב

סוכך לשמירה על הרכב

בישראל ידוע שהשמש קופחת ברוב ימי השנה, אפילו בחורף ישנם ימים בהם חם נורא וזהו לא סוד, שהשמש היא אחד מהגורמים המרכזיים לפגיעה בצבע של הרכב (במיוחד באזור הגג, בו הפגיעה של השמש היא ממש ישירה). חשיפה ממושכת של הרכב אל השמש גורמת להתקלפות ודהייה של הצבע ובנוסף לכך השמש עלולה לגרום להתייבשות של הצמיגים בטרם עת. סוכך לשמירה על הרכב מפני נזקי השמש הוא פתרון נפלא, את הסוכך ניתן למקם באזור החנייה בקלות וליהנות מרכב מוצל במהלך כל השנה (במידה ואתם בוחרים בסוכך קבוע). במידה ואתם מעונינים לדעת פרטים נוספים על סוגי הסוככים שיש ברשותנו עבור הרכב שלכם, מוזמנים לגלול מטה ולהמשיך לקרוא מידע על 3 הסוגים שחברתנו משווקת עבור רכבים בחנייה.

סוכך לשמירה על הרכב

סוגי סוכך לשמירה על הרכב

ישנם 3 סוגים של סוככים לרכב שחברת סככות נועה משווקת:

  1. סוכך קבוע- סוכך קבוע לרכב, הוא סוכך שעשוי לדרוש מכם רישיון עירוני. סוכך קבוע בנוי בצורה, שמזכירה פרגולה. התקרה של סוכך קבוע בנויה בד"כ משלד מתכת או מקורות עץ או רעפים, לוחות פי וי סי, פח גלי, לוחות אסבסט גליים ועוד. סוכך קבוע הוא חזק ויציב במיוחד בכל תנאי מזג האוויר.
  2. סוכך זרועות- סוכך זרועות מופעל בצורה ידנית או חשמלית. ההתקנה מתבצעת על קיר והזרועות נפרסות מעל המכונית. סוכך זרועות לא מספק הגנה מושלמת מפני הגשם, אך הוא כן מספק הגנה טובה מפני קרני השמש.
  3. סוכך נייד מתקפל- סוכך נייד מתקפל הוא סוכך הבנוי על גבי שלדה מתקפלת ממתכת, עם יריעת בד עמידה, אשר פרושה מעליה. את הסוככים מסוג זה ניתן לפרק ולפתוח בקלות בכל מקום וההתקנה אינה דורשת רישיון.

סוכך לרכב של סככות נועה

במידה והרכב שלכם חשוב לכם, ואתם מעונינים לספק לו הגנה והצללה מושלמת, מוזמנים לבחור אחד מסוגי הסוככים שלנו ולבצע הזמנה של התקנה איכותית ברמה גבוהה במיוחד, אצליכם בחנייה. צוות המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירת הסוכך המתאים עבורכם. צרו קשר בט"ל 1700-550-488 או השאירו לנו פרטים דרך הטופס המצורף:

    [recaptcha size:compact]