סוכך מסך למרפסת

סוכך מסך למרפסת

מרפסת שמש היא בדירה או בבית פרטי היא אחד מהתענוגות הגדולים שיש בבית. ישיבה במרפסת מוסיפה הנאה ורוגע במהלך היום. יש מרפסות המשמשות לאירוח, יש מרפסות אשר יש בהן מערכות ישיבה וריהוט גן. השימוש במרפסת הוא אינדיבידואלי אך המשותף הוא הצורך להתרווח ולהירגע במקום פתוח עם אוויר טוב. יחד עם זאת, יש תקופה בשנה בה נדרש להתקין סוכך מסך למרפסת בימים בהם הקור גובר ובימי גשם.

סוכך מסך למרפסת

 

סוכך מסך למרפסת לימי החורף

בימי החורף המאופיינים בקור עז ובגשמים, האפשרות ליהנות מישיבה במרפסת מצטמצמת. מטבע הדברים קשה יותר לשהות בה בחוץ כאשר הגשם ניתך עלינו או כאשר הרוח נושבת בחוזקה ומקפיאה. הפתרון לכך הוא התקנת סוכך מסך למרפסת המאפשר הגנה מפני הגשמים והרוחות. סוכך מסך למרפסת, כשמו כן הוא, בעל מראה של וילון שקוף המעניק הגנה ומונע ממים ורוחות להיכנס פנימה. סוכך מסך ניתן לגלילה ולהרמה בשעת הצורך. באמצעות סוכך למרפסת מתקבל אפקט המזכיר וילון בעל עיצוב מרהיב, המשתלב נפלא הן מבפנים והן בחזית הבית או הבניין. כאשר המרפסת סגורה, ניתן להמשיך וליהנות ממנה על ידי הכנסת אמצעי חימום. חשוב מאוד להקפיד כי אמצעי החימום השונים כגון תנורים ומפזרי חום יהיו בטיחותיים ומחוברים בהתקנה תקנית לחשמל.
אנחנו בחברת סככות נועה עושים כל שביכולתנו בכדי לספק לכם פתרונות לסגירות חורף בעיצובים ובגדלים המותאמים אישית. 

סוככים ומרקיזות להגנה על המרפסת

מתוך מגוון הפתרונות שחברת סככות נועה מציעה ללקוחותיה, בולטים במיוחד הסוככים והמרקיזות המהווים מוצרים מבוקשים ויעילים ביותר. גם סוכך וגם מרקיזה מספקים פתרון יעיל ואיכותי לאורך זמן בהגנה על מרפסת הבניין או הבית הפרטי. הסוככים והמרקיזות של סככות נועה מתבלטים באיכותם ומעניקים הגנה מפני חדירה של מים, קור, לכלון ואבק. לרוב, המרפסות נמצאות במקום פתוח וחשופות יותר מהכול לאבק, לכלוך, לשלשת יונים וכדומה. בעזרת הסוככים, ניתן לשמור על המרפסת ולצמצם משמעותית את הצטברות הלכלוך. בימות החורף, הסוככים מספקים הגנה גם מפני חדירת גשמים ובכך מסייעים לשמירה על הריהוט, עמדת הגריל והאביזרים השונים הנמצאים במרפסת.
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.