סוכך נופל – כל המעלות

תחזוקת סוככים

סגירה של המרפסת שלנו באופן קבוע או ארעי זהו אחד מהדרכים להגדיל באופן משמעותי את שטח הבית שלנו. המרפסת הנסגרת באמצעות סוכך נופל הופך בשניות ספורות לחדר סגור ופרטי.

סוכך נופל זהו פתרון אידיאלי למרפסות בהן נדרשת הפרטיות תוך אפשרות ליצור זאת במהירות תוך לחיצת כפתור ואף לבטל אותה בסיום השימוש באותה השיטה – בלחיצת כפתור בלבד.

מה זה סוכך נופל?

הסוכך הנופל או בשמו המוכר סוכך מסך – זהו סוכך שעשוי בדרך כלל מחומר הקרוי שמשונית. שמשונית היא חומר אלסטי והוא מתאים למזג האוויר המשתנה בעונות השנה. היתרון המרכזי שיש בשיטה הזו זוהי האפשרות לסגור ולפתוח שוב בקלות רבה, ובמהירות ליצור מהמרפסת מקום פרטי וסגור. האפשרות הזו מתאימה לאנשים שלא רוצים לבטל לגמרי את המרפסת ולהפוך אותה לחדר, אך כן חשוב להם שתהיה האפשרות לסגור את המרפסת כאשר נדרשת הפרטיות במקום.

הסוככים החשמליים הם היום חוד החנית בכל מה שקשור לתחום הקירוי וההצללה. במיוחד במדינה כמו שלנו כאשר מזג האוויר נע מקיצוניות אחת לשנייה עשוי פתרון ההצללה לסייע רבות בהפיכת המרפסת לשימושית גם כאשר קר מאוד ולחילופין גם כאשר חם מאוד. הסוככים החשמליים ניתנים לשליטה באמצעות יחידת הבקרה המחוברת אל הקיר ואפשרי גם על ידי שלט רחוק.

הסוככים החשמליים באים לעזרתם של אנשים קשישים או מוגבלים בתנועה . הם מאפשרים להם לשלוט ולתפעל את הבית גם כאשר אין בכוחם להוריד תריסים או לסגור חלונות. היות ולחיצה על כפתור היא פעולה קלה ופשוטה עבורם. אך לא רק הם נהנים מהאפשרות של שימוש בסוכך נופל הפועל באמצעות החשמל. גם הצעירים והחסונים שביננו. לדוגמא, כאשר ישנם סוככים הממוקמים במקום גבוה כמו מעל חלון או מרפסת שאינה מסורגת, במקרים מעין אלו טיפול בסוכך באופן ידני תוך טיפוס לגובה עשוי להיות מסוכן מאוד. האפשרות לטפל בסוכך באמצעות לוח הבקרה או השלט הופך את הפעולה לפשוטה הרבה יותר. אצל נועה– תוכלו למצוא את כל הפתרונות להצללה ולסיכוך.

 

זקוקים לסוכך נופל? רוצים סוכך קבוע? כל מה שתרצו בתחום ההצללה תוכלו למצוא אצלנו. צרו עמנו קשר ונשמח להצל גם לכם במקומות שתבחרו
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.