סוככים לבית ולעסק

סוככים לבית ולעסק

כשאתם מחפשים פתרונות הצללה יעילים ואיכותיים, חשבו על סככות נועה. חברת סככות נועה מתמחה בייצור סוככים לבית ולעסק לפי מידה ובהתאמה אישית. סככות נועה מייצרת סוככים איכותיים וברמה גבוהה ביותר, תוך התאמת חומרי הגלם לאקלים הישראלי. נוסף על כך חברת סככות נועה מספקת שירותי התקנה ושירותי תיקונים לאחר ההתקנה במידת הצורך לכל הסוככים. עובדה זו מספקת לכם אחריות כי בחרתם את הטוב ביותר. 

סוככי זרועות

סוככים לבית ולעסק בהתאמה אישית

חברת סככות נועה מייצרת ומתקינה מגוון רחב של סוככים לבית ולעסק. הסוככים הביתיים בדומה לסוככים לעסק מיוצרים הקפידה לאחר בחירת סוג הסוכך מתוך מבחר סוגי סוככים ולקיחת מידות מדויקות על ידי איש מקצוע מיומן. את הסוככים הביתיים ניתן להתקין במרפסות גג, במרפסות בניינים, בחצרות בתים פרטיים, בחניות לרכבים ועוד. סוככים לעסק הם עוד יותר מיוחדים ומעניינים מכיוון שבאמצעותם ניתן למתג את בית העסק ולאפשר לו להיות בולט יותר בשטח. סוכך כניסה לעסק או סגירת חורף לעסק כגון בית קפה, מוכיחים כי לבעל העסק אכפת מהלקוחות שלו. לקוחות המגיעים לעסק מסוים הנותן פתרון הצללה מפני השמש הקופחת או הגנה מפני מים וגשם יודעים כי בעל העסק חושב גם עליהם.

כיצד לבחור סוככים לבית ולעסק?

למי שאינו בקיא בעולם הסוככים, קשה מעט לבחור את הסוכך המתאים לו. לקוח מכיר שיש לו בעיה בנושא הצללה ומחפש פתרון יעיל שיפתור אותה. אנחנו בסככות נועה מספקים ייעוץ מקצועי בהתאמת סוכך לכל לקוח בהתאם לצרכיו. יש המעדיפים סוכך עם מנוע חשמלי המאפשר פתיחה וסגירה של הסוכך על ידי לחיצה על כפתור. יש המעדיפים סוכך קבוע. היום, עם מגוון סוככי הצללה שאנו מספקים, קל יותר לבחור את הדגם הנכון עבורכם. ניתן להתרשם ממגוון עבודותינו בבתי לקוחות פרטיים ובעסקים בגלריית התמונות באתר סככות נועה. הבחירה בסוככים מתאימים נעשית לאחר פגישה עם נציג שלנו במקום. נציג החברה יוכל לייעץ לכם באיזה דגם לבחור שייתן את המענה הטוב ביותר עבורכם. סוככים לעסק ולבית יכולים להגיע בכל צבע שתבחרו. ניתן אם רוצים לצרף את שם המשפחה ולהדפיס את שם העסק.

להזמנות חייגו: 1-700-550-488