סוככים למרפסת בקיץ

סוככים למרפסת בקיץ

למה אנחנו ממליצים על סוככים למרפסת בקיץ?

כל השבוע חיכיתם לרגע בו תוכלו לשבת בנחת במרפסת, עם כוס קפה ועיתון. עכשיו כשסוף השבוע מתקרב, אתם יכולים לעשות זאת, אבל רגע – מה עושים עם החום והשמש הקופחת? סוככים למרפסת בקיץ הפתרון המושלם.

לא פעם פונים אלינו כדי להתייעץ לגבי התקנת סוככים למרפסת בקיץ. התשובה שלנו יכולה להשתנות מלקוח ללקוח, אך באופן כללי אנו ממליצים בחום לעשות זאת ויש לכך מספר סיבות.

סוככים למרפסת בקיץ

יתרונות סוכך במרפסת בחודשי הקיץ

לא משנה אם מדובר במרפסת בבית פרטי או מרפסת בדירה בבניין, התקנת סוכך יכולה להתגלות כצעד יעיל וחכם. כאשר הטמפרטורות מתחילות לעלות, נהיה לא נעים ולעתים אף בלתי נסבל, לשבת במרפסת. מכיוון שישראל נחשבת למדינה חמה יחסית, המשמעות היא שבחלק ניכר מהשנה המרפסת לא שימושית.

באמצעות התקנת סוכך אתם יכולים לפתור את הבעיה. הסוכך הוא פתרון הצללה שמגן עליכם מפני קרינת UV והשפעותיה השליליות וגם ממסך את חום השמש. תחת הסוכך תוכלו לשבת בכיף, לשתות קפה, לשוחח, לקרוא ולנצל באופן מקסימלי את שטח המרפסת.

יתרון נוסף של התקנת סוכך זו היכולת להגן על רהיטים, צמחייה ואביזרים נוספים הנמצאים במרפסת באופן זמני או באופן קבוע. החשיפה הממושכת לשמש, עלולה לגרום לנזק רב ולבלאי גבוה ואתם יכולים למנוע זאת באמצעות התקנת סוככים למרפסת בקיץ. עם זאת, חשוב לציין שכדי ליהנות מהיתרונות של סוכך, חשוב לבחור בדגם איכותי מחברה מובילה המספקת אחריות למוצריה. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם ב"סככות נועה". מבחינה אסתטית, הסוככים שלנו מגיעים במספר גוונים ואתם יכולים לבחור גם בסוכך מתקפל שתוכלו לסגור כשהקיץ יחלוף.

חברתנו בעלת ותק בתחום ייצור, שיווק והתקנת סוככים ואנו עובדים שנים רבות גם עם לקוחות עסקיים וגם עם לקוחות פרטיים. נוכל להציע לכם דגמים שונים של סוככים ולהתאים לכם את מידות הסוכך בהתאם למבנה המרפסת, כדי שתהיה לכם הגנה מקרני השמש במהלך הימים החמים.

יוצרים חזית מאוחדת

יש לנו המלצה נוספת. כדי ליצור חזית מאוחדת ומראה הרמוני לכל הבניין, אפשר לפנות אלינו ולברר לגבי רכישה קבוצתית של סוככים למרפסת בקיץ, עבור מספר דיירים או הבניין כולו.

לפרטים נוספים, ייעוץ ללא התחייבות וקבלת הצעת מחיר, אנו עומדים לרשותכם ונשמח לסייע לכם.