סוככים לקיץ

סוככים לקיץ סוכך נופל

מזג האוויר כבר חם, הימים מתארכים, סימנים של קיץ באוויר. מי שגר בקומות גבוהות בבניין משותף יכול ליהנות גם מבריזה נעימה בשעות אחר הצהריים והערב. סוככים לקיץ מתאימים במיוחד לבעלי מרפסות המחפשים פתרונות הצללה לשמש הקופחת. אנחנו בחברת סככות נועה מתמחים ביצור סוככים לבית ולעסק בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את הסוכך המתאים לכם מתוך מגוון המוצרים שלנו. היום, ניתן ליהנות גם מהאוויר הטוב מבלי לסבול מקרני שמש מזיקות. 

תחזוקת סוככים

יתרונות סוככים לקיץ

מרפסת שמש היא אחת הדרישות הידועות בבחירת דירה בבניינים משותפים. בבניין רב קומות אנו רואים לרוב גינה אחת משותפת לכל דיירי הבניין. אך, מי שרוצה ליהנות מישיבה באוויר הפתוח הצמוד לביתו מעדיף מרפסת שמש גדולה המחוברת לסלון הדירה או חדר השינה. סוככים לקיץ משדרגים כל מרפסת שמש באמצעות סוככים למרפסת. היתרון הגדול של סוככים אלה הם בשמירה ובהגנה על מי שיושב תחתם. קרני השמש המזיקות פוגעות לא רק באנשים היושבים במרפסת עצמה, אלה מכלות את הציוד במרפסת לאורך זמן. מוצרי הפלסטיק נוטים לאבד את צבעם ונשברים, ריהוט העץ דוהה וכדומה. סוכך למרפסת מגן מפני קרני השמש ויחד עם זאת אינו מונע מהאוויר להיכנס. נוסף על כך, הסוכך מונע מלכלוך ומלשלשת יונים להיכנס פנימה. יתרונות התקנת סוככים לבית ולמרפסת הם רבים ויעילים הן מבחינת השמירה על הציוד והן מבחינת ההנאה בשימוש בהם. סוככים יכולים להיות גם פריט עיצובי וגם להוות אמצעי עזר למיתוג העסק.

 

סוככים לקיץ למרפסת ולחזית מרהיבה

גם מרפסת שמש וגם חזית של בית עסק מסוים יכולים ליהנות מיתרונות הסוככים של סככות נועה. ניתן לייצר סוככים לקיץ במגוון צבעים ועיצובים. כך תוכלו להזמין למרפסת שלכם סוכך למרפסת בהתאמה אישית ולשדרג את המראה של המרפסת. חברת סככות נועה מספקת מגוון פתרונות בתחום סוככי הצללה לבית ולעסקים. סוככים לעסק יכולים להיות עם המיתוג של העסק עצמו. ניתן לייצור אותם בצבעי הלוגו ולהדפיס עליהם את הסלוגן של העסק. ניתן להוסיף את שם העסק, הכתובת ואת הטלפון, כך ששם העסק יבלוט ויראה למרחק.

להזמנת סוככים לקיץ חייגו: 1-700-550-488