סוככים קבועים


סוכך קבוע , סוככים קבועים - סככות נועה

סוככים קבועים של חברת סככות נועה

חברת סככות נועה משווקת ומתקינה סוככים קבועים לבתים פרטיים, דירות ובתי עסק. סוככים קבועים של חברת סככות נועה מתאימים ליצירת הצללה בשטחים גדולים מאוד. חברתנו מספקת פתרונות הצללה נרחבים ומתאימה סוכך מתאים לכל לקוח על פי צרכיו ורצונותיו. ניתן לשלב בין סוגי סוככים שונים על מנת להגיע לפתרון ההצללה הטוב ביותר.

את הסוככים הקבועים של חברתנו ניתן לייצר בכל גודל, רוחב ואורך שתבחרו ולהתקין אותם בכל מקום שתרצו. השלד של סוכך קבוע עשוי מפרופיל פלדת אל חלד עמיד במיוחד והתקנתו מתבצעת באמצעות ריתוך השלד והצמדתו לקרקע או לקיר.  

סוככים קבועים לבתי מגורים ולעסקים

סוכך קבוע מספק פתרון הצללה מצוין גם במזג אויר סוער, רוחות וגשמים. ניתן לשלב את הסוכך עם סגירת חורף מתאימה או עם סוכך דופן לפי הצורך וכמובן לעצב ולמתג את הסוכך לבחירתכם. סוככים קבועים הם נפוצים מאוד בשל יתרונותיהם הבולטים – הם מספקים לכם הגנה מפני אור השמש ומהגשם והם עומדים בכל תנאי מזג האוויר. 

סוכך קבוע מתאימים להתקנה בכניסה לבית או מעל החלונות, במרפסת, בכניסה לחנות או בחניה. ניתן לייצר בכל צורה ולהתאים לכל מבנה כך שיווצר מראה מעוצב ופונקציונלי. שלד הסוככים עשויי פלדה מגולוונת וצבועה. הגוון ניתן לבחירה ע"י הלקוח. חברתנו מספקת שלל פתרונות הצללה נוספים ובניהם סוככי מרקיזה, סגירות חורף, סוככי זרועות ועוד.

מחפשים סוככים קבועים? התקשרו עכשיו לחברת סככות נועה ונציג מטעמנו יגיע אליכם ללא עלות, יתאים לכם סוכך מושלם ויתן לכם הצעת מחיר במקום – התקשרו עכשיו – 1-700-550-488
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.