סוככי זרועות


סוככי זרועות - פתרון מושלם לקיץ הישראלי!

סוככי זרועות מהווים פתרון הצללה נוח למרפסת , לחצר ולחלונות הבית. גם לקוחות עסקיים משתמשים בסוככי זרועות על מנת לסוכך בסככה מצלילה את האזור של קדמת החנות מכיוון שבאזור זה לעיתים קרובות מונחת סחורה מחוץ לחנות וסוכך הזרועות, מטרתו לשמור על הסחורה הזו שלא תזנק בגשם ובחום השמש. סוככי זרועות ידועים בפשטות ההתקנה והשימוש בהם הודות למבנה שלהם שאינו מצריך עמודי תמך נוספים כמו בסככות שמותקנות על פרגולה אלא הזרועות שנפתחות לשני הצדדים הן אלו שתומכות בסוכך משני הכיוונים.

סוכך זרועות - אינו עמיד בפני רוחות

נראה שסוככי זרועות הם פתרון פשוט להתקנה ואידיאלי לעסקים קטנים ולבתים פרטיים אך חשוב לזכור שיש לו חיסרון משמעותי- הוא אינו מיועד לעונת החורף. מדוע? לא הגשם הוא אויבו של סוכך הזרועות כי אם הרוח. עם הגשם מסתדר הסוכך מעולה, היות והוא עשוי מחומרים עמידים למים ולגשם, הרוח החזקה שמצליפה בבד מהווה בעייתיות רבה. הסוכך לא נתמך על עמודי ברזל, אלא על זרועות שתומכות בו משני צדיו. הזרועות הללו נוטות להתעקם עם הרוחות החזקות ממש כפי שמוטות הברזל של המטריה אינם מגנים עלינו מפני הרוחות אלא רק מפני הגשמים.

סוכך דופן שנפתח באמצעות מנוע חשמלי

מה ניתן לעשות?

סוככי זרועות מיוצרים עם גלגלת ידנית ועם מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי. בגרסאות המשוכללות ניתן להתקין חיישני רוח שמורים לסוכך פקודה להיסגר , כלומר לקפל את שתי הזרועות שלו ברגע שישנם סימנים על רוחות חזקות שמתקרבות לאזור. מנגנוני סגירה אלו מייעלים את פעולת סוככי הזרועות ואף מייעדים אותם לתקופות הקרירות במהלך השנה.

ממה עשוי סוכך זרועות?

  • סוככי זרועות מיועדים לעמידה בחוץ בכל עונות השנה, לכן הזרועות שלהם, התומכות בכל המערכת חייבות להיות עשויות ממתכת חזקה ועמידה בפני תאני מזג האוויר המשתנים, סוככי זרועות איכותיים יהיו עשויים לרוב מאלומיניום אל – חלד עמיד בפני קורוזיה וחלודה.
  • הבד של הסוכך עשוי בדרך כלל מסוג של פי וי סי או מבד אקרילי באריגה צפופה ביותר. בגלל שהשימוש העיקרי של סוככי זרועות הינו בעונת הקיץ והאביב, מקובל יותר ליצר אותו מבד אקרילי שמספק הגנה מפני קרני השמש החזקות ויחד עם זאת מספק הצללה ברמה טובה .
  • מערכת הפתיחה והסגירה הלש הסוכך יכולה להיות ידנית באמצעות חיבור של ידית לוו מסתובב אשר באופן ידני מאפשר את גלילת הסוכך. ניתן גם לבחור במערכת חשמלית שאחראית על גובה הסוכך ועל פתיחתו וסגירתו. המנוע החשמלי יכול להיות מופעל באמצעות כפתור או באמצעות שלו אלחוטי.
      פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.