סוככי חלון


סוככי חלון נועדו למעשה כדי ליצור הצללה ולאפשר שהייה נעימה יותר בבית בימים בהם השמש קופחת. גם אם אתם מתגוררים במקום עם הנוף היפה ביותר בעולם, ישנם ימים בהם השמש כל-כך חזקה  עד שכל מה שמתחשק הוא להגיף את התריסים. סוככים המותקנים על החלון מאפשרים להימנע מסגירת התריסים ולהנות מאור היום מבלי להסתנוור. 

 

 

לשיחה עם אחד מאנשי המקצוע שלנו 1-700-550-488
  פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   

  מרקיזות לחלון

  סוככי חלון

  סוכך מרקיזה

  סוכך מרקיזה הוא סוכך שצורתו היא רבע עיגול והוא נועד כדי ליצור הצללה. מרקיזולטה עשויה מחומר עמיד בפני גשם חזק או שמש קופחת וכך למעשה הוא יכול להיות בשימוש לאורך כל השנה. בנוסף למתן פתרונות הצללה, מרקיזולטה גם מתאימה לטובת יצירת פרטיות בבניינים משותפים. היא ניתנת לפתיחה ולסגירה בקלות ובמהירות וניתן לבחור בין מערכת סגירה ופתיחה ידנית לבין חשמלית.
  הסוכך מורכב משילדת אלומיניום אל חלד שבצידיו זרועות מניפה הנותנות לו את צורתו היפה, סוככי חלון אלו כוללים בד כיסוי שמשונית, pvc ועשויה מחומרים עמידים ואיכותיים במיוחד. 

   

   

   

  סוכך חלונית

   

  סוככים לחלון

  סוכך לחלון

  מדובר בפיתרון שנוצר כדי להעניק הצללה ולאפשר שהייה נעימה במבנים החשופים לשמש. בסככות נועה אנו מקפידים על שימוש בחומרים באיכות גבוהה בכדי שיהיו עמידים בכל תנאי מזג האוויר. על אף עמידות הסוככים, אנו ממליצים לסגור אותם בעת מזג אוויר קיצוני עם רוחות חזקות, וזאת על מנת שלא ייגרם נזק מיותר.  סוכך החלונית הוא בעל מנגנון מתוחכם שמאפשר ללקוח להחליט עד כמה לפתוח אותו בהתאם לצרכיו ובהתאם לעוצמת השמש. הוא יכול להיות חצי פתוח או לחילופין להיפתח עד הסוף. כשהוא במצב פתוח עד הסוף הוא בעל מראה של סוכך דופן . גם מערכת זו יכולה להיות ידנית או חשמלית לפי בחירתכם.