סוככי מרקיזה

סככה מתקפלת למרפסת סוכך למרפסת שמש

בואו נדבר רגע על בית העסק שלכם. מדובר במקום חשוב לא פחות מהבית שלכם, ולעיתים אפילו יותר. כמקום כל-כך חשוב עליכם לדאוג שיהיה נעים לשהות בו גם בחוץ וגם בפנים, בכל מזג אוויר. אחת הדרכים הנכונות ביותר לעשות זאת היא לדאוג לקירוי הולם ולהגנה מושלמת בכל מזג אוויר. אנחנו בסככות נועה מתמחים במתן פתרונות הצללה מצויינים לבתי עסק כמו חנויות, מסעדות ובתי קפה. לא כל אחד יכול להתקין סוככי מרקיזה לבתי עסק. אנחנו בסככות נועה כן. הנסיון והידע הרבים שרכשנו משמשים אותנו להתקנה מקצועית ואיכותית של סוככים לבתי עסק. 

סוככי מרקיזה לבתים פרטיים ולבתי עסק

ניתן להתקין סוככי מרקיזה כמעט בכל מרפסת או גג. אפשר לבחור בין מרקיזה עם חלק קבוע לבין פתרונות הצללה אחרים שאנו מספקים. סוככי מרקיזה לבתי עסק יהיו בדרך כלל סוככים מעוצבים יותר שיתרמו נדבך נוסף וחשוב בעיצוב המקום. ניתן לבחור להדפיס עליהם את הלוגו והמיתוג של בית העסק, או לבחור בעיצוב נקי ומעודכן ללא כיתוב. סוככי מרקיזה נותנים מענה מושלם לבתי עסק שפועלים במשך כל ימות השנה. באמצעות קירוי הולם וראוי תוכלו להמשיך ולפעול, ללא תלות במזג האוויר או חשש ממנו. זה בדיוק היופי בפתרונות הצללה לבתי עסק- הם מאפשרים למנהלים להיות מרוכזים ועסוקים בניהול השוטף , בראש שקט ומבלי דאגות מיותרות. סוככי המרקיזה של סככות נועה מצריכים רק תחזוקה קלה ואינם דורשים התעסקות גדולה בהם. ברוב המקרים הסוככים מחזיקים למשך שנים רבות, ולכן ההשקעה משתלמת ומחזירה את עצמה. 

סוככי המרקיזה הינם בעלי צורה עגולה והם נפוצים מאוד בדירות ובבתים פרטיים וגם בבתי עסק. השילדה של סוכך המרקיזה בנויה מאלומיניום בפרופיל עגול ועליו מוצמד הבד של סוכך המרקיזה. המספר של הקשתות ב סוכך המרקיזה נע בין ארבע קשתות לשש וזאת בהתאמה למפתח של המרקיזה.

גלריית סוככות מרקיזה של סככות נועה

סוככים לבתים פרטיים

מרפסת בבית פרטי חשובה בדיוק כמו הסלון וכמו חדר השינה. כל עוד המרפסת מקורה בצורה טובה, אפשר לבלות בה בנעימים כמעט כל יום בשנה. סוככי מרקיזה הם פיתרון הצללה מצוין במיוחד למרפסות בבתים פרטיים. מעבר ליתרון המשמעותי שבמתן קירוי, המרקיזה מצויינת גם ליצירת פרטיות וחיץ בין הדירה שלכם לשאר הדירות בבניין המשותף. גם בבית קרקע פרטי ניתן להתקין סוככי מרקיזה ולהנות מהצללה מושלמת. סוככי המרקיזה של סככות נועה הם מהמקצועיים והאמינים הקיימים בשוק, והם מיוצרים מהחומרים העמידים והאיכותיים ביותר. אנחנו מייצרים מגוון רחב של סוככים בניהם סוככים חשמליים, סוככי מסילות, וכן פתרונות נוספים.
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.