סככה מתקפלת למרפסת

סככה מתקפלת למרפסת סוכך למרפסת שמש

מרפסת שמש בדירה היא דבר מבוקש המעלה את ערך הדירה. מי שרוכש דירה בבניין מעדיף שתהיה לו מרפסת שמש. הישיבה במרפסת מהווה הנאה גדולה. מרפסות בבניינים או בחצרות בתים מאפשרות לנו לצאת לאוויר הפתוח ולהתפנק עם מוזיקה ונשנושים מתוך המטבח שלנו. סככה מתקפלת למרפסת מספקת לנו פתרון הצללה אשר במידת הצורך ניתן לקפל אותה. בחברת סככות נועה תוכלו ליהנות ממגוון גדול של סוככים לבית ולעסק בהתאמה אישית.

פתרונות הצללה למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת

סככה מתקפלת למרפסת שמש

כל מרפסת היא שונה בגודלה ובכיוון אליה פונה. המשותף לכל המרפסות הוא השימוש שנעשה בהן. גם אם מתרווחים בהן בשעות הפנאי וגם אם שמים בהן ציוד לאחסון, הרי שיש להגן על מי ומה שמצא תחתן. סוכך למרפסת מאפשר לנו ליהנות הן מהצל שהוא יוצר והן מהגנה מפני לכלוך הנופל מלמעלה. כאשר ניתן גם לקפל את הסוכך, יכולת השליטה בפתיחה ובסגירה שלו נמצאת בידיים שלכם. כך ניתן לפתוח ולסגור אותו בהתאם לצורך. סככה מתקפלת למרפסת היא חזקה וטובה, אך גם היא כמו כל חומר יכולה להינזק עם השנים. הרוחות החזקות, השמש המזיקה וכדומה, עלולים להזיק לבד. לכן, כאשר אין צורך בסוכך פרוס ופתוח, כדאי ומומלץ לקפל אותו. ניתן לקפל אותו בצורה ידנית עם מנואלה, וניתן להזמין סוכך מתקפל חשמלי למרפסת.

סוככים למרפסת של סככות נועה

חברת סככות נועה מייצרת ומשווקת סוככים לבית ולעסק בכל מידה ולכל צורך. גם מרפסות בבתים פרטיים ובדירות נהנות מפתרונות ההצללה של סככות נועה. בין הסוככים שלנו תוכלו למצוא: סוככים חשמליים, סוככי חלון, סוכך למרפסת, סוככים לרכב, סוכך מסילות ועוד. אחד המוצרים המתאימים כפתרון הצללה למרפסת הוא מרקיזה למרפסת. גם מרקיזה למרפסת ניתן להזמין בהתאמה אישית ובצורות שונות כגון: מרקיזה חשמלית ומרקיזה עם חלק קבוע. הסוככים יכולים להגיע בצבעי הבניין ובכך להתמזג עם המראה הכללי והצבעים של חזיתות הבניין. בעסקים, ניתן להזמין את הסוככים בכל צבע, כולל לוגו ומיתוג של העסק. בכך תבטיחו לעצמכם גם הגנה מפני גשמים, אבק ולכלוך וגם בולטות ונראות טובה יותר בשטח.

לפרטים ולהזמנות חייגו: 1-700-550-488