פתרון מושלם למי הגשם

סוכך חשמלי למרפסת

סוככים נגד גשם עשויים לתרום רבות הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי. הסוככים אוטמים היטב מפני הגשם ומפני הקור ומאפשרים ליהנות מהשטח גם כאשר קר וגשום בחוץ.

בבתים רבים נאלצים לוותר על שטחים משמעותיים של הבית כאשר מגיעים חודשי החורף הקרים והגשומים. מדובר במרפסות המשמשות הרבה את בני הבית בחודשי הקיץ, או גינות פרטיות הצמודות לבית, שבחורף אין את האפשרות לצאת אליהם, והדבר פוגע מאוד באיכות החיים. הבית נהיה צפוף יותר והחיים בתוך הקובייה הסגורה מבלי יכולת לצאת החוצה לא מיטיבה עם אף אחד מבני הבית.

ישנם הרבה בתי עסק שגם הם סובלים מאותה הבעיה, הם נהנים ממרחבים פתוחים במתחמי העסקים שלהם. המתחמים הללו משדרגים מאוד את חוויית הקנייה בבית העסק וכאשר מדובר במסעדה הרי שמדובר בתוספת שדרוג משמעותית הרבה יותר. אך מה קורה בחורף? חלק ניכר משטח העסק נסגר בגלל הקור והגשמים והדבר משפיע על הרווחים וההכנסות של העסק. יש מה לעשות?

סוככים נגד גשם

סגירת חורף לאירוע בטבע

זוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם בטבע, במקום בו השקט מסביב רב אך בתוך אוהל האירוע צהלה ושמחה רבה. עלינו כמארחים לפנק את האורחים שהזמנו ולוודא שלא יחסר ציוד לאירוע שלהם. אוהלים להשכרה לאירועים ניתן לבחור

לפי גדלים שונים בהתאמה לכמות המוזמנים שלכם לאירוע. ניתן לבחור אוהל מלבני ענק, עגול, מרובע וצורות נוספות. בנוסף ניתן להשכיר גם ציוד נלווה כגון פופים, שולחנות, במות, מחסומים לחניה ועוד.

סגירות חורף – זהו הפתרון!

בית עסק שרוצה להמשיך וליהנות מכל המרחב שברשותה מבלי לפגוע בשגרת העבודה גם בחודשי החורף, יכולה לבחור בסגירות חורף מתאימות שיעניקו את ההגנה המושלמת לשטחים הפתוחים. ישנן מגוון אפשרויות לשם כך כאשר כל בית עסק יבחר את האפשרות המתאימה לו מבחינת השטח, אופי המקום וכמובן גם המחיר שהוא מוכן לשלם על כך. גם בבתים פרטיים ניתן ליהנות מהסוככים המאפשרים להשתמש בכל אותם חללים פתוחים גם בחורף.

סככות נועה מציעה סוככים נגד גשם

סככות נועה מציעה את הפתרון המושלם של סוככים נגד גשם הן לבתי עסק והן לבתים פרטיים כדי לסוכך על המרפסת, הגינה וכדומה. בסככות נועה מציעים הן את הסככה המתאימה ביותר והן את ההתקנה לבתי העסק ולפרטיים.

סגירות החורף של חברת סככות נועה מורכבות מסוכך המשולב עם חלקים קבועים עם קירוי בצדדים. הסגירות הללו מתאימות גם לקירוי של שטחים גדולים כמו של בתי עסק וכדומה.

ישנה גם הפרגולה עם הכיסוי המושלם של הסוכך המורכב בתוך מסילות אלומיניום וזאת לצורך האיטום המושלם.

ישנה אפשרות לבחור בהצללות מתקפלות שונות שעשויות אף הן לסייע בהגנה מפני הגשם.

למידע נוסף בקרו אותנו באתר או צרו קשר עם סככות נועה ותמצאו גם אתם את הפתרון המושלם לבית או לעסק.
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.