15.01.19


בישראל אין ממש חוקים. 
גם באמצע ינואר אנחנו יכולים להתעורר ליום שמשי בדיוק כמו ביולי. 
בהרבה מהמקרים זה יכול להיות ממש נחמד כל שינוי האווירה הזאת, תרתי משמע, אבל לעיתים זה גם עלול להיות לא נעים וקצת גם לא בריא!
השמש כשאנחנו מסוגלים להסתכל עליה נראת נפלא אבל לא תמיד אנחנו מקבלים ממנה את המציאות האמיתית לדוגמא: ידעתם שצבעי קרני השמש הם בכלל לבנים?
ביום חם אנחנו יכולים לשבת במרפסת שלנו עשר דקות ולתת לה לתעתע בנו.
מספיקות עשר דקות של שמש ישירה על העור שלנו כדי שהשמש תגרום לנו לנזקים!
וכן זה נכון שבלעדיה לא היינו מסוגלים להתקיים בכדור הארץ ויחד עם זאת יש לנו הרבה ממה להזהר! 
השמש שלנו בערך בת 4,567 מיליארד שנים והיא הולכת להישאר אתנו עוד הרבה!
ומה עם הרכב?!? גם איתו השמש שלנו משחקת. את הצבע שלו היא משנה, הצמיגים עלולים להתייבש וכל נסיעה שלנו מתחילה ממש כמו בסאונה.
תמשיכו לקרוא כי עכשיו מגיע החלק של הגשם. הוא יכול להיות משמח אבל לפעמים מטריד. כמה פעמים קרה לנו שלפני העבודה תלינו כביסה במרפסת ופתאום באמצע היום גשם מבול? כי ככה זה בישראל, וכל הכביסה שלנו חוזרת בחזרה למכונה לעוד סיבוב. 
סככות נועה מציעים לכם מגוון פתרונות הצללה מתקדמים הכוללים סוככים מסוגים שונים, סגירות, פתרונות חשמליים או ידניים ועוד  והכל כדי ליצור אווירה יותר נעימה ונוחות מקסימלית עם שינויי מזג האוויר.
סוכך הוא בעצם מתקן אשר מגן על "החומר" שלנו מפני פגעי מזג האוויר השונים.
ישנם מספר חומרים שבהם משתמשים לסוכך, אלומיניום אל חלד או פלדה מגולוונת צבועה ועוד…
לכל מפגע הפתרון שלו וישנם פתרונות שנוכל לתת לכל המפגעים יחד.
לדוגמא: סוככי זרועות מיוצרים עם גלגלת ידנית ועם מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי. בגרסאות המשוכללות ניתן להתקין חיישני רוח שמורים לסוכך פקודה להיסגר , כלומר לקפל את שתי הזרועות שלו ברגע שישנם סימנים על רוחות חזקות שמתקרבות לאזור. מנגנוני סגירה אלו מייעלים את פעולת סוככי הזרועות ואף מייעדים אותם לתקופות הקרירות במהלך השנה.
והנה עוד אחת… סוכך קבוע מספק פתרון הצללה מצוין גם במזג אויר סוער, רוחות וגשמים. ניתן לשלב את הסוכך עם סגירת חורף מתאימה או עם סוכך דופן לפי הצורך וכמובן לעצב ולמתג את הסוכך לבחירתכם. סוככים קבועים הם נפוצים מאוד בשל יתרונותיהם הבולטים – הם מספקים לכם הגנה מפני אור השמש ומהגשם והם עומדים בכל תנאי מזג האוויר. 
גם לסכך לרכב מספר אפשרויות מצויינות. סוכך קבוע, נייד או זרועות. 
סוכך קבוע עשוי לדרוש רישיון עירוני. מדובר בסוכך בנוי בדומה לפרגולה עם עמודים המעוגנים בקרקע. התקרה של הסוככים הללו תהיה בנויה בדרך כלל משלד מתכת או מקורות עץ או רעפים, לוחות אסבסט גליים, פח גלי, לוחות פי. וי. סי. וכדומה. הסוככים הללו חזקים ויציבים ועומדים איתן בכל מזג אוויר.
ואם לא ממש רוצים את הסוכך הקבוע ישנו הסוכך המתקפל הבנוי על שלדה מתקפלת ממתכת עם יריעת בד עמידה הפרושה מעליה. 
מי אנחנו…
סככות נועה היא חברה המתמחה בפתרונות ההצללה מתקדמים לבית ולעסק ומספקת שירותים בפריסה ארצית. חברתנו מציעה מגוון רחב של מוצרי הצללה באיכות גבוהה ומקפידה על שירות אמין ומקצועי ביותר.
אצלנו בסככות נועה תמצאו מבחר פתרונות הצללה מכל הסוגים, פתרונות הצללה חשמליים, תוספות של יריעות בדי דרלון או שימשונית עם אפשרות לחסימת קרינת UV, לחות וגשם. כמו כן אנו מציעים פתרונות הצללה נוספים כמו סוככי מרקיזה, סוככי זרועות, סוככים קבועים, סגירות חורף, חניות מקורות, מסכים ועוד.
את הסוככים שלנו ניתן למתג ולעצב באמצעות הוספת גרפיקה בהדפסה ממוחשבת עבור לקוחות עסקיים או פרטיים. כל מוצרי ההצללה אצלנו בסככות נועה מיוצרים מחומרים עמידים, איכותיים ובעלי תו תקן. אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מקצועי ומבצעים התאמה מיטבית של מוצרים לפי דרישה וצורך. נציגי השירות שלנו יפגשו אתכם במקום ההתקנה ויתנו ייעוץ מקצועי ואמין בבחירת פתרון הצללה אידאלי עבורכם.

נשמח לספק לכם את כל המיגונים ההכרחיים לאיכות החיים הגבוה ביותר!