סגירת חורף למסעדות 

סגירות חורף לעסקים - סוכך קבוע בשילוב סגירת חורף - סככות נועה

החורף הישראלי לא מאוד קר או גשום, אבל הוא עדיין מציב אתגרים בפני בעלי מסעדות, שמעוניינים לשמור על תנועת לקוחות קבועה וגדולה. סוככים הם פתרון מצוין לאתגרים אלה 

עסקים רבים תלויים בהושבה חיצונית של לקוחות לשם הכנסות מספקות לקיומם. מגוון מסעדות ובתי קפה תלויים בהושבה החיצונית שלהם ממש ולא רק בהכנסה נוספת. 

בתל אביב, למשל, בה דמי השכירות גבוהים, המקומות עצמם עשויים להיות קטנים יחסית, כך שעוד שלושה, ארבעה או אפילו שני שולחנות בחוץ עשויים לשנות לחלוטין את המאזן העסקי של המקום. 

היתרונות של סגירת חורף 

הושבת לקוחת בחצר או בין עמודים מאפשרת לבעל המסעדה להגדיל בצורה משמעותית את שטח העסק האפקטיבי שלו. בחורף, במקומות חשופים לגשם או לרוח, יש לספק ללקוחות הגנה נאותה כדי לשמור על אותם מקומות הושבה.  

סגירת חורף מאפשרת להגן על הלקוחות מפני גשם ורוח, ולנצל את השטח החיצוני. במקרים בהם מסיבות שונות הסגירה לא יכולה להיות שלמה, עדיין אפשר ליצור מקום לאכילה בעמידה או ליד שולחנות בר, כמו במזללות, דוכני פלאפל וכו'. פתרונות כאלה רואים לא מעט ברחובות תל אביב למשל, בהם יש רצף של עסקים תחת אותו בניין, ואי אפשר לבצע סגירה שלמה.  

יתרון נוסף של סגירת חורף הוא שמירה על טמפרטורה וחסכון בגז או חשמל לצורך חימום.  

סגירת חורף טובה יכולה לשמש אתכם גם בקיץ 

אכן כך: תכנון נכון של סגירת חורף שבנויה מסוכך קל, למשל, תהיה מספיק עמידה בחורף, אבל תוכל לספק הצללה גם בקיץ.  

חשוב להתאים את הסגירה לבית העסק כך שהיא תוכל לשמש אותו בימים גשומים, אבל גם בימי חורף שמשיים ויפים, באביב ואפילו בקיץ: תכננו את החלקים הקדמיים וחלקי הצד של הסגירה כך, שהם יהיו קלים לקיפול בימים חמימים או לסגירה, כאשר הערב יורד או כאשר הטמפרטורות יורדות.  

סגירת חורף גנרית מול סגירת חורף ממותגת 

בשוק קיימים פתרונות שונים לסגירת חורף – מוויטרינות אלומיניום וזכוכית קבועות (ויקרות) – ועד סוככים מתקפלים, סוככי זרועות ופתרונות אחרים.  

חשוב שהסגירה תהיה מתוכננת כך שהיא תתאים למסעדה שלכם או לבית הקפה ולתדמית שלו: סגירה גנרית, ללא הלוגו שלכם, למשל, תהיה אפקטיבית מבחינת גשם ורוח, אבל תסתיר למעשה את העסק שלכם.  

לעומת זאת, סגירה בצבעים של בית הקפה או של המסעדה, שנושאת את הלוגו שלכם ומציגה אותו בצורה ברורה, לא רק תבטיח חשיפה נאותה בימי החורף, אלא אפילו תגדיל את החשיפה שלו.  

הדבר הזה נכון בעיקר בעסקים שהשלט שלהם לא חשוף לרחוב, אלא נמצא תחת עמודים, למשל.  

צריך גם לזכור שתדמיתית, סגירת חורף ממותגת, מעוצבת, טובה הרבה יותר מסגירה גנרית.  

לסיכום: סגירת חורף היא כלי מצוין לשמירה על שטחי הסעדה גדולים חיצוניים גם בחודשים של השנה. תכנון נכון שלה יאפשר שמירת תדמית ושימוש גם בעונות החמות יותר.  

רוצים סגירת חורף לעסק? חייגו אלינו 

1-700-550-488