סוכך מסילות


סוכך מסילות הוא סוכך בעל מנגנון מתוחכם הפועל על-ידי פרופיל אלומניום. פרופיל האלומיניום נע על מסילות שמצד אחד מוחזקות אל הקיר ומהצד השני מגיעות עד למעקה או עד לריצפה. זה מאפשר לסוכך לנוע בקלות רבה יותר ונותן שליטה קלה ונוחה עליו. בסככות נועה קיים סוכך מסילות שמיוצר מחומרים באיכות גבוהה שישרתו אתכם למשך שנים רבות וארוכות. ניתן לבחור בין סוכך מסילות בעל מערכת הפעלה חשמלית או סוכך מסילות בעל מערכת הפעלה ידנית. בין מגוון סוככי הזרועות נחשב סוכך המסילות ליציב וחזק במיוחד. בכל שלב ניתן לעצור את בד הסוכך ולכוונו לגובה הרצוי ולמידת ההצללה הרצויה. הסוכך מגיע עם בד pvc שמשונית. המסילות עשויות אלומיניום ולכן אינן מחלידות.

 סוכך להגנה בכל מזג אוויר

סוכך זרועות

סוכך זרועות בגינה

סוכך מסילות מוצלח הוא כזה שניתן לשימוש בכל תנאי מזג האוויר. זה אומר שגם בשמש חזקה הוא יהיה שימושי אך גם בגשם שוטף וברוחות ערות. אנחנו בסככות נועה מייצרים מגוון רחב של סוככים בניהם סוככי מרקיזה , סוככים חשמליים וכן פתרונות הצללה וקירוי מתוחכמים נוספים. סוכך המסילות הינו סוג אחד מבין סוככים רבים שיש בתחום ההצללה והוא נחשב לפופולרי ומבוקש ביותר. מה שהופך אותו לכזה מבוקש הוא קלות השימוש בו והעובדה שהוא באמת נותן פיתרון ראוי לישיבה בחוץ בכל מזג אוויר. מטרתו של סוכך המסילות,  כמו מטרות שאר הסוככים, היא לתת הגנה מירבית בכל מזג אוויר ולשהות בחוץ בכיף ללא כל קשר למזג האוויר. זה אומר שסוכך המסילות שלנו יגן עליכם גם מפני גשם אך גם מפני השמש. התקנת סוככי מסילות תאפשר לכם להנות מישיבה בחוץ בכיף ובנעימים. הם מתאימים לכיסוי שטחים קטנים, בינוניים וגדולים וניתנים לקירוי מעל לחדרים, גגות, מרפסות וכניסות.

סוגי סוככי מסילות

  • סוכך מסילות המורכב על גג- זהו סוכך שמתקינים בדרך כלל על פרגולות, על גגות חדרים מיוחדים, על פטיו (חצר פנימית) ועוד. 
  • סוכך מתמשך המגיע עד לרצפה או המעקה במידת הצורך. סוכך מסוג זה נותן קירוי רחב יותר ומתאים במיוחד למקומות בהם חודרת שמש חזקה או מקומות בהם יש חשש של כניסת גשם אל מקום הישיבה.     • פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.