סוככים לעסקים


אם הקמת כעת עסק ואתה מעוניין בהצללתו על מנת להעניק לו נעימות- סוכך הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך, סוככים לעסקים עושים חיים הרבה יותר קלים לבעלי העסקים.

השמש בישראל מפורסמת בכל העולם. תיירים רבים, בעיקר ממדינות קרות, מגיעים לכאן על מנת ליהנות מהשמש החמימה, ורובם מוצאים עצמם בסוף הביקור שרופים ונמרחים בלבן…. אור השמש יכול להיות נעים ביותר, אך לעיתים, במיוחד לבתי עסק, יכול להיות מסנוור ומחמם יתר על המידה.

על מנת למנוע מצבים שכאלו, בתי עסק יכולים להתקין בכניסה סוככים קבועים. הסוככים יעניקו לבית העסק את ההצללה הנחוצה לו, כאשר בית העסק, במידה ויבחר, יוכל להדפיס על הסככה גם את שם העסק שלו יחד עם הלוגו, מה שיסייע אף לפרסום שלו ולראייתו מרחוק.

אילו בתי עסק יכולים להיעזר בהתקנת סוככים?

סוככים לעסקים, כל בית עסק יכול להתקין בכניסתו סוכך. למשל, מספרות יכולות להיעזר בסוככים על מנת להקל ולהנעים את הזמן של הלקוחות שלהם, כאשר הלקוחות יושבים עם צבע על השיער ומעוניינים להמתין מחוץ למספרה, לדבר בטלפון, לשתות קפה ולעשן סיגריה.

גם חנויות יכולות להתקין בכניסתן סוכך, במיוחד כאלו עם חלון ראווה הפונה ישירות לשמש, מה שבשעות מסויימות של היום עלול לסנוור או לחמם עד מאוד את החנות או בית העסק.

כך גם בתי קפה או חנויות מאפה, המאפשרות ללקוחות שלהם לשבת בחוץ- הסוכך יעניק הצללה נעימה ויאפשר ליותר לקוחות להגיע למקומות אלו ולהנות מקפה ומאפה.

בתי העסק המעוניינים בסככות, יכולים לבחור בין סכך קבוע לבין סכך מתקפל- כך שבסוף היום יכול בית העסק לקפל את הסכך, או במידה והסכך לא נחוץ, למשל בחודשי האביב שמזג האויר נעים יותר, לעומת חודשי החורף הגשמיים או חודשי הקיץ השמשיים.

הסוכך מוזמן באמצעות הזמנה אישית, ומותאם למידות העסק כמו גם לצבעי העסק והעיצוב שלו. ההזמנה כוללת גם את גודל הסכך, והאם יתקפל או יוותר קבוע.

הוספת סוכך לבית עסק עשויה להוסיף לעיצוב שלו, בנוסף להצללתו. הסוכך יכול להוסיף לבית עסק יוקרה ונעימות, וכך יכול להיות מזמין יותר עבור לקוחות.

בסככות נועה מספקים מגוון סוגי סוככים לעסקים, עם אפשרות מיתוג כל סוכך, כל ההתקנות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועים. לקבלת הצעת מחיר חייגו 1700-550-488