סוככי זרועות- יתרונות וחסרונות

סוככי זרועות- יתרונות וחסרונות

סוככי זרועות מספקים פיתרון הצללה מושלם לחצר ולעסק. הם מספקים הצללה באופן חיצוני לחלון שמוסתר עם וילונות, בבריכת הבית, בקדמת עסקים וכ'ו.

סוכך הזרועות חיוני מאוד לעסקים, הוא מספק הצללה בקדמת חנויות, איזור בו פורקים ואוספים סחורה, סוככי הזרועות מגנים על הסחורה מפני נזקי השמש בקיץ ומפני גשמים בעונת החורף.

סוככים מתקפלים

המבנה של סוככי הזרועות הוא מאוד פשוט, שתי הזרועות שמצדדיו מחזיקות אותו ומספקות לו תמיכה, אופן התקנת סוככי הזרועות והשימוש הוא מאוד נוח ויעיל.

עד כה, דברנו על יתרונותיהם של סוככי הזרועות, עכשיו נעסוק בחסרונות:

עמידות סוכך הזרועות- לא עמיד ברוח

לסוככי זרועות יש אויבת אחת, שמה הרוח, שהורסת את עמידות סוככי הזרועות, אמנם עם הגשם סוככי הזרועות מסתדרים, מכוון שהם עשויים מחומרים חסינים למים, אך לא מרוחות, מכוון שסוככי הזרועות אינם נתמכים באמצעות מוטות ברזל חזקים, אלא באמצעות זרועותיהם בלבד, רוחות חזקות עלולות לפגוע במוטות הסוכך.

איך מתגברים על החיסרון?

ישנם גרסאות משוכללות שפותרות את הבעיה, ישנם סוככי זרועות בעלי חיישן מיוחד, החיישן מורה לסוכך פקודה מתי להיסגר שמתקרבת רוח חזקה, באמצעות מנגנוני הסגירה ניתן להשתמש בסוככי הזרועות במהלך כל השנה, גם בעונות החורף ללא כל חשש מפגיעה בסוככים.

סוככי זרועות הם פיתרון הצללה, אשר מאוד נוח לשימוש ונראה מעולה מחוץ לבית וגם בקדמת העסק, אכן ישנו חיסרון של חוסר עמידות לרוחות, אך כפי שציינו ישנו פיתרון שיכול לאפשר לכם להשתמש בו במהלך כל השנה ללא כל בעיה.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו אלינו: 1-700-550-488