סוככים לחורף ולקיץ


הצורך בסוככים איכותיים קיים בכל בית ועסק ובכל עונות השנה. לכל סוכך יש את היתרונות והחסרונות שלו, קיימים סוככים בשוק שיהיו נפלאים להצללה בזמן שהשמש קופחת, אך יהרסו ברגע שהגשם יגיע, חשוב לבחור סוכך בהתאם למיקומו ולצורך שלכם. אז איזה סוגי סוככים יתאימו  לשימוש גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ? מעונינים לרכוש סוכך ורוצים לקבל קצת מידע? כדאי שתקראו את המאמר הבא בנושא סוככים לחורף ולקיץ.

התשובות נמצאות כאן, מאמר בנושא סוככים לחורף ולקיץ:

סוככים לחורף ולקיץ

 

 

סוכך קבוע – סוכך קבוע הוא פתרון הצללה אולטימאטיבי, אהוב ומוכר בקרב המון בתים ועסקים, סוכך קבוע כשמו כן הוא, לא זז ועמיד גם במשך רוחות, סופות וגשמים חזקים וכמו כן סוכך קבוע מספק גם הצללה מושלמת מפני קרני השמש ומתאים גם לבתים פרטיים וגם לקדמת עסקים. את הסוכך הקבוע ניתן לשלב עם סגירת חורף או סוכך דופן, שעליו נכתוב ממש בהמשך.

 

מרקיזות חשמליות- מרקיזות חשמליות מופעלות באמצעות מנוע חשמלי איכותי, אשר מאפשר פתיחה וסגירה ללא כל מאמץ. המרקיזות מספקות מענה מושלם מפני כניסה של גשמים, מים ונזילות למיניהן, כמו כן מרקיזה חשמלית מספקת הצללה בעונת הקיץ וגם היא לוקחת חלק בסוגי הסוככים שמתאימים לחורף ולקיץ. תפעול של מרקיזה חשמלית הוא מאוד נוח ומתבצע באמצעות בשלט או מתג בקיר. מרקיזות וסוככים חשמליים מספקים פתרון מעולה מפני חדירה של לכלוך, אבק ומי גשמים.

 

סוכך דופן- סוככי דופן משמשים בעיקר לאיטום באמצעות מנגנון פשוט וחזק. סוכך דופן מתאים עבור איטום פרגולה או מרפסת בשטח בית פרטי או בבתי עסק, שרוצים ליצור כניסה אטומה לבית העסק, סוכך דופן עמיד בכל תנאי מזג האוויר ומונע כניסה של גשמים בעונת החורף ובעונת הקיץ שומר על פרטיות במרפסת. עד כה, מאמר בנושא סוככים לחורף ולקיץ, מוזמנים להמשיך לעקוב אחרינו ולקבל טיפים, המלצות ומידע בנוגע לסוכך המושלם עבורכם.

 

רוצים לשמוע מידע נוסף? מתלבטים במה לבחור? מה מתאים לעסק או לבית שלכם? אנחנו כאן בשבילכם

חייגו 1700-550-488