סככה לרכב

סככה לרכב מרקיזה למרפסת

אנו דואגים לסככה למרפסת, סככה לעסק, סככה לגג ומשאירים את הרכב בחוץ ללא הגנה. סככה לרכב היא חשובה לא פחות ומספקת לנו פתרון נפלא לבעיית החיפוי לרכב בחנייה. התחושה הלא נעימה של חלונות רכב מלוכלכים ומלאי אבק מוכרת לנו. כאשר רכב חונה תחת כיפת השמיים ללא סוכך מתאים המגן עליו, אנו נאלצים להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך כגון: עלים, פירות עצים, לשלשת ציפורים וכדומה. סוכך לחנייה יכול לפתור משמעותית את הבעיה הזו.

מתקינים סככה לרכב ונהנים

סככה טובה וחזקה מגינה על הרכב מפני קרינת השמש, גשמים ולכלוך. סככה איכותית שומרת על חלונות הרכב מלכלוך וגשמים. ניתן להזמין סוכך לחנייה עם סגירת חורף אשר ימנע כניסה של אבק, הצטברות של עלים ועוד. סככה לרכב משפרת משמעותית את הטמפרטורה בתוך הרכב בימים חמים. היא מונעת את קרינת השמש הישירה לתוך הרכב. כאשר קרני השמש לא קופחות ישירות על הרכב, פנים הרכב מתחמם פחות. גם הגומיות המקיפות את חלונות הרכב נשמרות לאורך זמן. חברת סככות נועה מייצרת ומשווקת מגוון פתרונות של סוככי חנייה לרכב הפרטי או לרכב המסחרי. סככה לרכב היא פתרון מצוין לחנייה בבית או בעסק. רכבים המובילים סחורות או ציוד בתוך הרכב, טוב שיהיו מוגנים בצל ומוסתרים מהשמש. סוכך לחנייה הוא מהווה פתרון מצוין למצב זה.

 

סגירת נישה עבור סככה לרכב

ניתן לסגור נישה קיימת ולהתקין עליה סככה לרכב. סגירות חורף לבתים פרטיים ולעסקים מתאימות גם לחניית רכבים ואפילו עדיפה. תארו לכם מעין מוסך קטן בתוך העסק או הבית שלכם. סככת החנייה מצילה על הרכב בימים הלוהטים והחמים ומגינה על הרכב בימים גשומים. הכניסה והיציאה מהרכב הופכת לנוחה ולנעימה יותר כאשר יש סככה לרכב. היועצים שלנו יכולים לתת מענה באמצעות סוככים, סוככים קבועים, סוככים חשמליים, מרקיזות, מרקיזות חשמליות, סגירות חורף ולהציע לכם פתרון יעיל לחנייה לרכב. סככת חנייה לרכב יכולה להגיע בכל צבע שתרצו עם הדפסה של שם המשפחה או מספר הרכב לדוגמה. בואו לשדרג לעצמכם את החנייה באמצעות סוככי חנייה לרכב.

לייעוץ ולהזמנות חייגו: 1-700-550-488 או השאירו פרטים
    פתור את הנוסחה Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.